Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında dolmalık asma yaprağı görmek

Kahve falında dolmalık asma yaprağı görmek ekmeğinin bereketleneceğine, iş ortamında bir tartışma yaşanacağına, yanlış hareketleri nedeni ile giderek yalnız kalacağına, aile bağlarının günden güne daha da kuvvetleneceğine, yaşamını her zaman keyifli ve eğlenceli hale getirmeyi de bileceğine, kişinin geçim sıkıntısı içine gireceğine, eski ve güzel günleri anarak onları yeniden hatırlama fırsatı elde edeceğine, işlerinin eskisinden daha iyi olacağına, manevi olarak çok güzel ve huzurlu bir döneme girdiğine ve yakın bir zaman içinde daha iyi yerlere geleceğine işarettir.

Kahve falında dolmalık asma yaprağı gördüyseniz:

  • Sırlar, yanılsamalar veya yalanlar maddi veya özel yaşamınızla ilgili kayıplara neden olabilir.

Kahve falında dolmalık asma yaprağı görmek çözüm için karar verme aşamasında ikilemde kalacağına, işlerinin hiçbir zaman aksamayacağına yorulur.

Kahve falında asma yaprağı istemek çok ünlü bir kişi olacağına, aile arasındaki tartışmaların ve sıkıntıların sona ereceğine rivayet eder.

Kahve falında asma yaprağı satın almak sorunların kısa bir zaman içinde biteceğine, daha iyi yaşam şartlarına kavuşulacağına rivayet eder.

Kahve falında yeşil asma yaprağı yemek maddi olarak çok büyük kaynaklara sahip olunacağına, yaşama daha farklı bir pencereden bakacağına, girmek istediği işlere sorgulama yapıp ölçüp biçtikten sonra gireceğine rivayet eder.

Kahve falında taze asma yaprağı görmek maddi yükünün artacağına, borçlarının kapanacağına, ekmeğinin çoğalacağına ve bu sayede kafasının rahat edeceğine, kişinin sabrının ve cefakâr oluşunun karşılığını güzel, hayırlı ve sevinç dolu günler yaşayarak alacağına rivayet eder.

Kahve falında asma yaprak sarmak gülmek suretiyle şifa bulacağına, yaşam tarzında büyük değişiklikler yapılacağına, peşinde koşulan bir işte büyük bir ilerleme sağlanacağına, adım adım başarıya ulaşılacağına, sorunsuz ve sıkıntısız bir döneme girileceğine işarettir.

Kahve falında asma yaprağı haşlamak üzerinden büyük bir yükün kalkmış olacağına ve kira masrafını bundan sonra birikim için kullanacağına, hayatı boyunca darlık çekmeyeceğine delalet eder.

Kahve falında asma yaprağı sarmak gelişeceğine, hayırlı rızık, kazanç ve şifa kapılarına ulaşacağına, hayırlı bir kısmetle dünyaevine girileceğine alamet etmektedir.