Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında et görmek

Kahve falında et görmek tüm sıkıntıların, dertlerin ve sorunların biteceğine, eve huzurun ve bereketin geleceğine, zararların sevilen kişilerden alınacak yardım ve destek ile telafi edileceğine, duaların kabul olacağına, borçlarından kurtulup rahat bir nefes alacağına, yeni anlaşmalar yaparak, farklı iş alanlarına yöneleceğine, büyük üzüntülere sebep olacak ve hiçbir şekilde hayır getirmeyecek bir ilişkiye başlanacağına, aile hayatı içinde birlik ve beraberlik sağlanacağına, hayırlı bir kısmet ile dünyaevine girileceğine, ancak yakın bir zaman içinde atacağı bazı adımlar sayesinde çok rahat edeceği ve büyük bir ferahlık yaşayacağı bir döneme gireceğine, çok özel fırsatlar elde edeceğine ve böyle teklifler alacağına, iş hayatında kazanç elde etmeye başlayacağına işaret etmektedir.

Kahve falında et gördüyseniz:

  • Gelişmelere ümitsiz bakmayın.

Kahve falında güneş gözlüğü tamir ettirmek hayırlı kişiler ile büyük bir ortaklık kuracağına, kafasına koyduğu her işte muvaffakiyet elde edeceğine, adını deyim yerindeyse altın harflerle yazdıracağına rivayet eder.

Kahve falında dişlerinin arasından et çıkarmak üzüleceğine ve hatta hastalanacağına, rızkının kesileceğine yorulmaktadır.

Kahve falında deve eti görmek koyu muhabbette kalacağına, sorunlarından kısa zaman içinde kurtulacağına tabir olunur.

Kahve falında vefat etmiş dedeye sarılmak sağlıkla ilgili olarak güzel bir haber alınacağına, kendi işinin başına geçeceğine, bu sayede yol kat edeceğine, bol para kazanacağına alamet eder.

Kahve falında köstebek eti yemek dualarının karşılığını alacağına, sıkıntı ile geçimini sağlamaya işaret eder.

Kahve falında et ve bulgur görmek yarışmanın ardından büyük bir kazanç elde edileceğine, yaşanan kötü olayların çözüme kavuşacağına, iş konusunda deneyimli biri ile kurulan ortaklığın işleri çok iyi yerlere getireceğine delalet etmektedir.

Kahve falında doktorun muayene ettiğini görmek helal rızka, ağız tadına, keyfe ve neşeye kavuşacağına, işlerinde en yakın olduğu kişiden zarar göreceğine rivayet eder.

Kahve falında vücuttan et koparmak imkân sahibi olacağına, mucize denilecek kadar önemli değişikliklerin yaşanmasına rivayet etmektedir.