Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında fırından ekmek çıkarmak

Kahve falında fırından ekmek çıkarmak ortak olarak işe gireceği bazı kişiler ile çok sıkıntı veren durumlardan kurtulacağına, insanları kıracağına ve üzeceğine, borçların gün geçtikçe daha da büyüyeceğine, aile hayatı içinde mutlu olunacağına, moral ve motivasyon konusunda uzun zamandan beri yaşanan sıkıntının sona erdirileceğine, gelir kaynaklarının yok olacağına, kısmetinin ve şansının kapanmasıyla birlikte işlerinin de düşeceğine, resmi bir kurumda işe girileceğine, hayır duaları alınacağına, sıkıntılarının Allah’ın izni ile en kısa zamanda biteceğine delalet etmektedir.

Kahve falında fırından ekmek çıkarmak gördüyseniz:

  • Hatta, yakında daha da güzel şeyler meydana gelme olasılığı var.

Kahve falında fırından ekmek çıkarmak çok istediği ve hayal ettiği şeylere büyük bir azim göstermesi sayesinde kavuşacağına ve aile hayatını da eski haline döndüreceğine, yardımcı tuttuğu bir işte çok rahat edeceğine, ancak daha sonra yardımcısından ihanet göreceğine, uzun soluklu bir çalışmanın yarıda kesileceğine ya da askıya alınmak zorunda kalınacağına işaret eder.

Kahve falında fırından yeni çıkmış sıcak ekmek görmek kardeşlerden biri ile bir yola gidileceğine, kıskançlık yapan birinin haneden uzaklaştırılacağına, gerçekleştireceği projeler için bazı adımları atmak için çok hayırlı kişiler ile irtibata geçeceğine alamet eder.

Kahve falında fırında ekmek yemek spora başlayacağına ve bu sayede sağlığının çok iyi bir durumda olacağına, endişe verici bazı durumlar ile karşılaşılacağına yorulmaktadır.

Kahve falında fırında pişmiş ekmek görmek yaşam enerjisi ile dolacağına, daha sonra yaşadığı bazı şeylerden ötürü pişman olacağına ve gittiği yoldan döneceğine delalet etmektedir.

Kahve falında bir fırın ekmek görmek söylediklerinin çıkacağına, tekin olmayan kimselere para kaptıracağına, tüm malını ve parasını kaybetmenin eşiğine geleceğine delalet eder.

Kahve falında fırına ekmek atmak yaşanan kırgınlıkların hayat içinde unutulacağına, gerçek yaşamınızda da bir seyahat yapacağınıza inanılır.

Kahve falında fırından çıkmış sıcak ekmek görmek yorulduğu ve kaybettikleriyle kalacağına, iş hayatında ve sosyal hayatta çok iyi yerlere gelineceğine alamet etmektedir.

Kahve falında fırından sıcak ekmek almak fenalıkta bulunmaya, hasta olan kişilerin hastalıklarını Allah’ın izni ile yeneceklerine,  ailesinde sorun olanların sorunlarından kurtulacaklarına, evsizlerin eve ekmeksizlerin ekmeğe kavuşacağına delalettir.