Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında hacca gitmek kabeyi görmek

Kahve falında hacca gitmek kabeyi görmek duygularını ve düşüncelerini çok daha rahat ifade edeceğine, bunun da kendisine hem meslek hem de özel hayatında pek çok avantaj getireceğine delalet eder ve hayırlı gelişmelerin yaşanacağına, çok büyük azim göstererek kendi işini kuracağına, kısa sürede çok yol katedilecek bir döneme girileceğine, yaşanan bir tatsızlığın tatlıya bağlanacağına, büyüyeceğine, ilerleyeceğine, büyük paralar kazanacağına, yapılan hatanın düzeltilmesi için çok uğraşılmasına rağmen bir türlü düzelmeyeceğine ve çok büyük maddi zararlara uğranacağına, önünün kapanacağına bu nedenle de yokluğa ve geçim derdine düşeceğine, zor durumda olan ya da yardıma muhtaç duruma gelen kişilere el uzatılacağına, inancı doğrultusunda hareket eden ve ölmüşlerinin arkasından duasını esirgemeyen, hayattakiler için de iyilik yapmayı kendisine görev edinen biri olunacağına alamet etmektedir.

Kahve falında hacca gitmek kabeyi gördüyseniz:

  • Tartışmalı ortamlardan uzak durmanız gerekiyor.

Kahve falında hacca gitmek ama kabeyi görememek hem iş hayatında hem aile hayatında çok büyük dertlerle uğraşmak zorunda kalınacağına, elde edilen tecrübeler sayesinde erken yaşta hayata karşı duruşunu sağlamlaştıracak olan fal sahibinin, kolay kolay pes etmeyeceğine işarettir.

Kahve falında hacca gidip kabeyi görememek sosyal hayat içinde sevilen bir kişi olunacağına, fal sahibi hakkında söylenen bazı kötü sözlerin unutulup, kişinin yeniden eski saygınlığına ve itibarına kavuşacağına rivayet eder.

Kahve falında hacca gitmek kabeyi görmek ruhsal açıdan bunalımda olmaya, kendisine güveninin azalması ile beraber iş hayatında da sıkıntılar yaşayacağına, iş konusunda büyük sorunlarla karşılaşacağına, girdiği işlerde zorluk çekeceğine delalettir.

Kahve falında hacca gitmek kabeyi görememek boğan ne varsa hepsinden kurtulmak için uğraşacağına, yeni kapılar açılacağına ve uzun sürecek bir birlikteliğe girileceğine inanılır.

Kahve falında eşinin hacca gideceğini görmek yaptığı her işte insanların takdirini toplayacağına, kiracı olmaktan kurtulacağına yorulur.

Kahve falında hacca gitmek için otobüse binmek anlayışlı ve hoşgörülü bir kişi ile evlenileceğine ve evlat sahibi olunacağına, hataların telafi edileceğine ve yakın bir akrabaya iş konusunda destek olunacağına inanılır.

Kahve falında arkadaşınla hacca gitmek sorunlarının en kısa zamanda çözüm bulacağına, sıkıntıların ve dertlerin artacağına işaret eder.

Kahve falında ölmüş biriyle hacca gitmek her işte başarı elde ederek düşmanları zayıflatacağına, dertlerine derman arayacağına alamet etmektedir.