Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında kirman eğirmek

Kahve falında kirman eğirmek eş, dost ya da akraba ile ilgili olarak alınacak kötü haberlerden ötürü çok zor zamanlar geçirileceğine, kısa süre içinde bitebilecek bir işin daha uzun bir süreye çıkacağına, tabir yerindeyse bir lokma kuru ekmeğe muhtaç olacağına, zafer ve zenginlik getireceğine, hayal kırıklığına uğrayacağına, kederleneceğine, yaşanacak hastalıklara ve diğer sorunlara birlikte göğüs gereceklerine ve aşk dolu olan kalplerinin bir ömür boyu sadece birbirleri için atacağına, ağız tadının, huzurunun ve neşesinin bozulacağına, yaptıkları işle ilgili bir yarışmaya katılacaklarına, yarışmanın ardından büyük bir kazanç elde edileceğine işarettir.

Kahve falında kirman eğirmek gördüyseniz:

  • Yeni bir şey almaktan da mümkün mertebe uzak durmalısınız.

Kahve falında kirman eğirmek o kilerin gittikçe rızıkla dolacağına, kişinin evlatlarının artacağına, malının ve parasının da büyüyeceğine, kazancının ve rızkının hiç eksilmeyeceğine bilakis çoğalacağına rivayet eder.

Kahve falında ip eğirmek yakın bir arkadaşla bir iş ortaklığı kurulacağına, fal sahibinin fakirleşeceğine delalettir.

Kahve falında beyaz yün eğirmek kötü bir kişi yüzünden maddi ve manevi açıdan büyük zararlara uğranacağına, şansın ve kısmetin kapanacağına, ele geçen bazı fırsatların yanlış bir şekilde kullanılarak heba edileceğine, imkansızlıklar nedeniyle hep geri planda tutmak ve askıya almak zorunda kaldığı projelerini hayata geçirmek için fırsat elde edeceğine inanılır.

Kahve falında yün eğirmek hasret giderileceğine, yapılmak istenen şeylerin gerçekleştirileceğine, bazı konularda konuşulacağına, iş hayatında prestij kaybı yaşanacağına tabir olunur.

Kahve falında kirli boş ev görmek sorunlarını çözüme kavuşturup daha yeni ve farklı çalışmalara girerek insanları şaşırtacağına, daha sonra yeni ve çok kazanç sağlayacak projelere girerek çok başarı kazanacağına inanılır.

Kahve falında kirmizi ve beyaz gül görmek aile bireyleri sayesinde işlerinin açılacağına, çalışmaların kısa süre içinde büyük prestij kazandıracağına yorulmaktadır.

Kahve falında kirli çamaşırları toplamak kısmetinin kendinden yana olacağına, yüzünün güleceğine, sorunların üstesinden geleceğine, eşler arasındaki tartışmaların sona ereceğine, oturup evliliği devamı için bazı kararlar alınacağına delalet etmektedir.

Kahve falında kirli yatak çarşaf görmek aile içinde huzurunun ve neşesinin kalmayacağına, iyileşeceğine işarettir.