Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında mezarlıkta gül görmek

Kahve falında mezarlıkta gül görmek kazancının, başarısının ve mutluluğunun artacağına, hayatının kolaylaşacağına, emeklerinin boşa gitmeyeceğine, komşusunun eksiğini gidermek için ona malından ve parasından vereceğine, sıkıntılı bir işe girileceğine, iş hayatında çok büyük ihanetler göreceğine, alınteri dökülerek yapılan işten çok büyük bir maddi birikim yapılacağına, zor bir işin üstesinden gelinmesi ile birlikte bazı işlerin hayata geçirileceğine, ancak daha sonra sevdiği ve değer verdiği insanlardan birisi sayesinde çok büyük bir yardım göreceğine, rahat ve sağlıklı bir döneme gireceğine, ticaret yapıyorsa zarar edeceğine delalet etmektedir.

Kahve falında mezarlıkta gül gördüyseniz:

  • İlginin ötesinde başka şeyler yapma fırsatınız olacak.

Kahve falında mezarlığa gül dikmek acısının dineceğine ve solan yüzüne kan gelmeye başlayacağına, yaşanan bir sağlık sorununun şifa bulacağına işaret eder.

Kahve falında mezarda kırmızı gül görmek eline geçen fırsatları değerlendirerek çok güzel işler gerçekleştireceğine ve çok istediği bir hayalini gerçekleştirmek için bazı girişimlerde bulunacağına, yaptığı iyi bir işin kötüleneceğine işaret etmektedir.

Kahve falında mezara gül dikmek yüksek diploma alacağına, doğru işler yapacağına delalet eder.

Kahve falında mezarda gül görmek İslami olarak da Allah katında sevilen ve sevapları çok olan bir kul olunacağına, elindeki işten büyük zararlar göreceğine tabir olunur.

Kahve falında mezar üstünde gül görmek verilen sözlerin uğranacak bir kriz nedeniyle tutulamayacağına, kişinin hayatında eksik olanları tespit ederek tamamlayacağına delalettir.

Kahve falında mezara gül atmak evin kasasına giren gelirin artacağına, işlerini yoluna sokmak için ortaya koyacakları çalışmadan çok büyük kazanç elde edeceğine, gerçekleştirilecek projeler sayesinde yeni ve daha rahat bir hayata kavuşacağına rivayet etmektedir.

Kahve falında mezarın üzerinde gül görmek ancak işle ilgisi olmayan, dedikoducu ve kötü kalpli bir kişinin yardıma engel olmaya çalışacağına, bir süre sıkıntı çekeceğine inanılır.

Kahve falında mezarda beyaz gül görmek işlerini daha iyi duruma getirmek için bu kişilerden destek isteyeceğine, yaşama isteğine yeniden kavuşacağına delalettir.