Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında arkadaşının oğlu olduğunu görmek

Kahve falında arkadaşının oğlu olduğunu görmek hayallerinin ve amaçlarının gerçekleşeceğine, helal ve makbul olan ekmeğe ve gelire kavuşacağına, sorunlu geçen bir iş toplantısından zafere ulaşmış bir şekilde çıkacağına, hayallerinin, beklentilerinin ve ideallerinin de gerçekleşeceğine, bozulan işlerin tekrar düzeltileceğine, büyük bir kazanç kapısı kazanılacağına, sonunda büyük bir servete sahip olunacağına, iş hayatında çok iyi bir atılım yapılacağına, birçok kişinin takdir ettiği bir kişi olunacağına ve rahata erileceğine, iş hayatında günah işleyeceğine, sosyal hayatında da bazı değişiklikler yaşanacağına alamet etmektedir.

Kahve falında arkadaşının oğlu olduğunu gördüyseniz:

  • İletişim ağınızdan faydalanabilir, sosyalleşebilir veya hobilerinize zaman ayırabilirsiniz.

Kahve falında bir arkadaşının oğlu olduğunu görmek büyük bir işin sahibi olacağına, hastalıkların biteceğine, gözyaşının dineceğine ve falı kapatan kişinin kötü şansının yakasını artık bırakacağına tabir olunur.

Kahve falında arkadaşının oğlu olduğunu görmek çalışmalardan pek getiri alınamayacağına, sevilen kişilerle bazı konularda ters düşüleceğine, ters giden işlerin düzeleceğine rivayet eder.

Kahve falında arkadaşın oğlunu görmek büyük miktarlarda paralar kazanacağına, aile büyüklerinden birinden azar işitileceğine yorulur.

Kahve falında oğlunun arkadaşını görmek yardım isteyen bir kişiye elden geldiği kadar yardım edileceğine, sorunlarının ve sıkıntılarının son bulacağına yorulur.

Kahve falında arkadaşının oğlunu görmek evinde süren sorunların aile bireyleri ile yapacağı bir anlaşma ile kurtulacağına, yoluna çıkacak olan bir sıkıntı yüzünden üzüntü verici bir hale düşeceğine, sağlıklı ve hayırlı bir ömür geçireceğine delalettir.

Kahve falında arkadaşının oğlunun olduğunu görmek çok sevilen bir kişi ile ayrı düşüleceğine, çıkılacak olan bir yoldan yenilmiş olarak dönüleceğine, hane içinde kavgalara ve tartışmalara tanık olunacağına, zaman içinde daha doğru adımlar atarak iş kurulacağına işarettir.

Kahve falında kuran okuyan kadınlar görmek kardeşler arasında uzun zamandan beri yaşanan büyük tartışmaların sonlanacağına, işinde geniş yetkilerle donatılacağına alamet eder.

Kahve falında oğlunu sünnet olduğunu görmek hayatında yeni ve temiz başlangıçlara imza atacağına, istediklerini elde edeceğine, çalışmalarının ve emeklerinin karşılığını alacağına delalet etmektedir.