Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında yaprak görmek

Kahve falında yaprak görmek aile bireyleri ile birlikte uzun zamandan beri düşünülen bir eğlence ortamına girileceğine ve moral depolanacağına, geçim sıkıntısı yaşayacağına, sorunlar ve sıkıntılar ile baş etmekten ötürü çok büyük manevi sorunlar ile karşılaşacağına, yaşadığı sorunlardan ötürü aile hayatında huzursuzluğun başgöstereceğine, dertlerinin azalmasına sebep olacak olayların meydana geleceğine, kazandıklarının ve elde ettiklerinin makbul olmayacağına, kendisine de zaten fayda getirmeyeceğine, tehlikeli sayılabilecek ortamlara veya işlere girişileceğine, ancak daha sonra durumun düzeltilmesi sayesinde aradaki sıkıntıların çözüm bulacağına ve yanlış kişilerle kurulmuş bir ortaklığın tek taraflı olarak feshedileceğine, aile hayatında çok mutlu günler göreceğine alamet etmektedir.

Kahve falında yaprak gördüyseniz:

  • Birlikte çalışmaktan keyif aldığınız kişilerle bağlantı kurmaktan çekinmeyin.

Kahve falında bağ yaprağı görmek insanları günah işlemeye teşvik edeceğine, problemlerin çözüme kavuşacağına tabir olunur.

Kahve falında asma yaprağı koparmak istediği işleri yerine getirme fırsatına ve olanağına sahip olacağına, şansının yaver gitmesi sayesinde tüm isteklerinin ve dileklerinin de gerçekleşeceğine, keyifli, güzel ve rahat bir hayat sürüleceğine alamet eder.

Kahve falında asma yaprağı görmek kolaylıklara kavuşacağına, can bulacağına, yaşamının tazeleneceğine, kederinin dağılacağına delalettir.

Kahve falında yeşil yapraklı ağaçlar görmek işlerini düze çıkarmasında ve ailesi içinde yaşanan tartışmaları sonlandırması konusunda çok büyük yardım edileceğine, bununla kalmayarak iflas edeceğine işarettir.

Kahve falında yeşil yapraklı fındık görmek nimetten ve paradan yana da bolluk yaşayacağına, haksızlığa uğranacağına ve zor günler geçirileceğine delalet eder.

Kahve falında yeşil yaprak sarması görmek yapılan hataların telafi edilmesi noktasında büyük bir fırsat yakalanacağına, kariyer basamaklarını sağlam bir şekilde çıkacağına işaret eder.

Kahve falında kurumuş gül yaprakları görmek şifaya, çareye ve çözüme ulaşacağına, büyük sıkıntılar içine gireceğine delalet eder.

Kahve falında salamura yeşil yaprak görmek malının ve gelirinin çoğalacağına, uzunca bir süre bu hastalık ile uğraşacağına alamet etmektedir.