Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında yeni sevgilisi olduğunu görmek

Kahve falında yeni sevgilisi olduğunu görmek sıkıntılı ve sorunlu bir döneme girileceğine, kısa süre içinde çok kazançlı bir işe girileceğine, kendini yaradana daha yakın hissederek, manevi olarak güçlü duygular yaşayacağına, yönetici makamına geleceğine ve kendisi ile gurur duyacağı önemli ve büyük işlere imza atacağına, sevdikleri ile çok güzel bir hayat yaşayacağına, iş hayatında girdiği her işte büyük kazanç elde edeceğine, düşmanlarının kazdıkları kuyuya kendilerinin düşeceklerine ve zahmetli bir işin kolay bir şekilde sonlandırılacağına, sermayesini kaybedeceğine böylece parasız ve işsiz kalacağına, sıkıntıların ve üzüntülerin son bulacağına alamet etmektedir.

Kahve falında yeni sevgilisi olduğunu gördüyseniz:

  • Çok önemli fırsatlarla karşılaşabilirsiniz.

Kahve falında yeni bir sevgili edinmek üçüncü gözünün açılacağına, herkesin göremeyeceği şeyleri görüp algılayacağına ve bununla da kalmayarak mesleğinde profesyonelleşeceğine, üstüste kazanacağı başarılar sayesinde prestij sahibi biri olacağına delalettir.

Kahve falında eski sevgilinin yeni sevgilisinden ayrıldığını görmek cesaret ve inançla hareket edeceğine, ömrünün de uzun olacağına rivayet etmektedir.

Kahve falında yeni sevgili olduğunu görmek artık kötü günler yaşamayacağına ve kara bulutların dağılarak güneşin yüzünü göstereceğine, hayallerini gerçekleştirme fırsatı elde edeceğine alamet etmektedir.

Kahve falında yeni sevgili görmek rahatlayacağına, ancak gereken aşamalar aşılmadığı için yer yer sıkıntı çekileceğine yorulur.

Kahve falında eski sevgilinin yeni sevgilisiyle tanışmak zararlı bir kişi ile bağların koparılacağına ve arada kalınan bir konuda en doğru kararın verileceğine, işinin ehli olması ve o işin eğitimini almış olması nedeni ile ticaret hayatında nitelikli elemanlardan olup, iş sahipleri tarafından büyük ilgi göreceğine bu sayede de iş üstüne iş teklifi alacağına yorulmaktadır.

Kahve falında yeni sevgili olmak spor yapmaya başlanılacağına, daha iyi anlaşır olacağına tabir olunur.

Kahve falında yeni ayrıldığın sevgiliyi görmek anlayışlı ve hoşgörülü bir kısmetle evlenileceğine, toplumun sevdiği ve değer verdiği bir işte çok iyi bir performans sergileneceğine ve bu sayede büyük bir işe sahip olunacağına, büyük bir çalışma gerçekleştireceğine delalettir.

Kahve falında yeni sevgili bulmak ters giden işlerin yoluna sokulacağına, iş dünyasında sahip olunan ünün lekeleneceğine delalettir.