Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında balık doğumu görmek

Kahve falında balık doğumu görmek iş hayatını çok düzgün bir şekilde ilerleteceğine, rahat bir hayata kavuşmak ve sevdiği kişiler ile çok mutlu olmak için büyük çaba harcayacağına, elindekileri kaybedeceğine, güç, kudret ve iman sahip olacağına, küs kimselerin barışacağına, çok büyük bir borcun altına birlikte gireceklerine, uğranılan zararın paylaşılacağına, o kimselerden menfaat göreceğine ve fayda bulacağına, ömrünün hayırlarla dolu geçeceğine, eşinin ve çocuklarının kendisi içi vefa göstereceğine, geçim sıkıntısının olmayacağına, yapılacak olan bazı girişimler sayesinde kısa zamanda büyük bir şöhrete sahip olunacağına delalet etmektedir.

Kahve falında balık doğumu gördüyseniz:

  • Olayları bir kez daha düşünmek gerekebilir.

Kahve falında balık doğumu görmek istediği gibi bir geleceğe sahip olacağına, insanlara karşı duygu ve düşünceleri konusunda hep açık olacağına, yalana dolana itibar ve tenezzül etmeyeceğine alamet eder.

Kahve falında balığın doğum yaptığını görmek zengin olunacak bir işe girileceğine, hayırlı işler gerçekleştirilerek kazanılan paranın boş işlere harcanacağına yorulur.

Kahve falında ablanın doğum yaptığını görmek dost sanılan kişilerin, düşman olduklarının anlaşılacağına, sorunların ve sıkıntıların aile bireylerinin vereceği destekler sayesinde ortadan kalkacağına işarettir.

Kahve falında normal doğum yaptırmak hane içinde türlü sorunların başgöstereceğine, aksiliklerin iş hayatını çok kötü bir şekilde etkleyeceğine ve zararlı bir alışkanlıkla uğraşılacağına, büyük bir maddi kayba uğranacağına, girilen bir işte beklenmedik bir zararla karşılaşılacağına,  uzun bir zamandan beri devam eden ve evlilikle noktalanacağı düşünülen bir birlikteliğin sona ereceğine işarettir.

Kahve falında doğum yapan köpek görmek hanesi içinde herhangi bir sıkıntının yaşanmayacağına, sıkıntılarından ve sorunlarından bu sayede kurtulacağına alamet etmektedir.

Kahve falında doğum beklemek gönül yaralarının iyileşeceği, hayırlı günlerin geleceğine tabir olunur.

Kahve falında bir kadını doğum yaparken görmek aynı zamanda da kesesini daha fazla doldurmayı başaracağına, aile hayatını derinden etkileyen bir derdin elbirliği ile çözüme kavuşturulacağına, kazancın arttırılması için ikinci bir işe girileceğine inanılır.

Kahve falında doğum etmek fal sahibinin çok zor ve kötü günler geçireceğine, bir sebeple bazı konularda çeşitli kararlar alınacağına, yapılan hataların tekrarlanmaması için bazı kişilerin fikirlerine başvurulacağına ve en hayırlı yolun seçileceğine inanılır.