Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında iri koç görmek

Kahve falında iri koç görmek içinden çıkılamaz gibi görünen sorunların yakın bir zaman içinde çözüme kavuşacağına, günahlarının affedileceğine, hak yemeden, dürüst bir şekilde yaşayacağına, nimetten yana payına fazlasının düşeceğine, eline geçen kazancın gün geçtikçe daha da artacağına, yaşamı boyunca bu ilkeden ödün vermeyeceğine, kısmetinin açılacağına, ne yaşarsa yaşasın dimdik ayakta kalmayı başaracağına, içinde bulunan tüm sıkıntılardan, yaşadığı üzüntülerden ve kendisini yıpratan herşeyden büyük bir oranda kopacağına yorulmaktadır.

Kahve falında iri koç gördüyseniz:

  • Sizin için iyi olmadığını ya da genel anlamda doğru bulmadığınızı belirttiğiniz konularda karşı taraf halen tepkisiz davranıyorsa yeni yollar denemeniz gerekebilir.

Kahve falında iri koç görmek üzüntülerin ve endişelerin kısa sürede çözüme kavuşturulacağına, kısmetli bir kişi olunacağına, eğlenceli günler geçirileceğine, gittiği yerde de aradığı huzuru bulacağına delalet etmektedir.

Kahve falında kınalı koç görmek hayırlı olarak başlanan ve başta güzel giden bir olayda büyük bir talihsizlik yaşanacağına, yaşama karşı isteğini kaybedeceğine, ruhsal olarak etkileneceğine, tüm bu yaşadıklarının hem sosyal, hem özel, hem de iş hayatına yansıyacağına tabir olunur.

Kahve falında derisi yüzülmüş koç görmek yeni kazanç kapıları bulacağına ve sayısız fırsat elde edeceğine, evinde süren sorunların aile bireyleri ile yapacağı bir anlaşma ile kurtulacağına, yoluna çıkacak olan bir sıkıntı yüzünden üzüntü verici bir hale düşeceğine yorulmaktadır.

Kahve falında koç toslaması görmek daha sonra çok iyi bir hale geleceğine, kendisini çok iyi yerlere getirecek ve büyük kazançlar sağlayacak kararlar vereceğine rivayet eder.

Kahve falında koyun kuzu koç görmek hedefleri daha net hale getirip, koşulları gözden geçirerek en kısa zamanda rahata erişmek için gerekli adımların atılacağına, çok büyük mutluluk duyacağına ve aile hayatında da huzurlu ve sakin bir döneme gireceğine yorulmaktadır.

Kahve falında koç hediye almak itibarını zedeleyen saçma hareketler yapacağına, aksine her şeyi daha da güç hale getireceğine, aile üyeleri ile beraber ortak kararlar alırken kendisini ön plana çıkaracak söylemlerde bulunarak anlaşmazlık çıkaracağına yorulmaktadır.

Kahve falında koç sevmek üzüntülerin ve sıkıntıların son bulacağına, kırgınlıkların ve küslüklerin sona ereceğine ve mutluluk verecek bir konuda adım atılacağına işaret eder.

Kahve falında büyük koç görmek başarılarının her geçen gün artacağına, bir sebeple insanlarla arasına büyük bir mesafe koyacağına işaret eder.