Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında üç mum görmek

Kahve falında üç mum görmek duygularının karşılıklı olacağına, eğer bekarsa, hayırlı bir erkek ile evleneceğine, atılan her adımın çok daha büyük kazançlar getireceğine, çevredeki kişilerin sorunlarının ve sıkıntılarının da çözüme kavuşturulacağına, işi ile gündeme geleceğine, çalışkanlığının ve azminin karşılığını da işinde terfi ettirilerek alacağına, içinden çıkılamaz hallere düşeceğine, bir hatadan yahut günahtan pişman olmaya, dost ve akrabalardan alınan desteğin boşa gideceğine, yüksek moral sahibi olunacağına rivayet etmektedir.

Kahve falında üç mum gördüyseniz:

  • Bazı konularda gereğinden fazla ısrarcı oluyor ya da inat ediyor olabilirsiniz.

Kahve falında mezarlıkta mum görmek moralinin ve sağlığının da bozulacağına, maddi olarak çok büyük kazançlar elde edeceğine delalet etmektedir.

Kahve falında mumbar dolması yapmak aksiliklerin birbiri ardına yaşanacağına, uzun süre kendini toparlayamayacağına delalet etmektedir.

Kahve falında mum söndürmek evlatların hayırlı insanlar olmasıyla kişinin her açıdan kendisini mutlu hissedeceğine, toparladığı özgüveni sayesinde çok rahat bir şekilde yeni çalışmalar ve projeler gerçekleştireceğine rivayet eder.

Kahve falında mum ışığı görmek her türlü zorluğu aşmaya ve her türlü acıya katlanmaya gücü olacağına, iş dünyasında çok konuşulacak bir mevkiye sahip olunacağına, kırgınlık yaşanan bir kişinin özür dileyeceğine işarettir.

Kahve falında mum yakmaya çalışmak çalışmaların ve projelerin terfi yolu açacağına, daha sonra bu kişi ile dünyaevine gireceğine ve hiç olmadığı kadar mutlu olacağına alamet eder.

Kahve falında camide mum görmek sıkıntılarından ve sorunlarından bu sayede kurtulacağına, çok büyük ve akıllıca atılımlar gerçekleştireceğine, nasibin de kısmetlerin de artacağına rivayet eder.

Kahve falında mum istemek başarılı bir kariyere sahip olacağına, büyük kazançlar elde edeceği bir çalışma gerçekleştireceğine, hatta bir tutukluluğun da söz konusu olabileceğine alamet eder.

Kahve falında hediye mum almak kendisini Allah katında günahkar kılacak, dinden de çıkmasına neden olacak işlere ortak olacağına, hanesinde mutluluk ve sevginin hüküm süreceğine işarettir.