Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında sokakta kar görmek

Kahve falında sokakta kar görmek verilen bütün emeklerin heba olacağına, iş ile ilgili olarak atacağı hatalı bir adım yüzünden başının çok ağrıyacağına, hayallerin tek tek gerçekleşmeye başlayacağına, kişinin kendisini çok mutlu ve huzurlu hissedeceğine, yapacağı çalışmalarda kazanacağı başarılar sayesinde çok iyi yerlere geleceğine, evinin bolluk ve berekete kavuşacağına, güzel ve sürpriz gelişmelerle karşılaşacağına, elinize para geçeceğine, uzun süre işsizlik çekeceğine inanılır.

Kahve falında sokakta kar gördüyseniz:

  • Gök cisimleri size olumlu etkiler yapıyorlar.

Kahve falında sokakta kar görmek kırılan kalplerin tamir edileceğine ve kardeşlerin birbirine daha çok bağlanacağına, iş hayatında büyük bir atılım yaparak rakiplerinin önüne geçeceğine işarettir.

Kahve falında sokağı yıkamak yapılan işlerin yarardan çok zarar getireceğine, bunun kendisine ekonomik sıkıntılarından kurtulması için çare olacağına, bu sayede evine daha fazla rızkın cebine de daha büyük miktarlarda gelirin gireceğine delalet etmektedir.

Kahve falında dar sokakta koşmak malını ve canını riske edeceğine, gözü kara davranarak önemli ve büyük kararlar alarak böyle adımlar atacağına, yeni plan ve projelerin çizilmesi gibi işleri gerçekleştirdikten sonra yapılan işlerin ve verilen emeğin kısa bir zaman içerisinde ödeneceğine alamet eder.

Kahve falında ara sokaklar görmek çaresiz ve yalnız kalacağına, bazı sağlık sorunlarının tedavi edileceğine işaret etmektedir.

Kahve falında sokakta yattığını görmek kendisine hayırlı kapıların açılacağına, sorunlarını ve sıkıntılarını daha çabuk sonlandırıp kazancını daha hızlı bir şekilde eline alacağına delalettir.

Kahve falında sokakta namaz kılanları görmek dertlerin kısa zamanda biteceğine, yakın bir zamanda okul hayatının tekrar başlayacağına, karamsarlığa düşeceğine ve mutsuz olacağına inanılır.

Kahve falında sokakta kalmak karşılaşacağı bazı olaylardan ötürü kalbinin kırılacağına, kazancının eksileceğine, mevcut işinden daha iyi koşullarda başka iş imkanları bulacağına tabir olunur.

Kahve falında sokağa büyük abdest yapmak içinde bulunduğu sorunların günden güne artacağına, kendisini üzen kişiler ile arasının açılacağına ve ters gitmekte olan her şeyin normale döneceğine, karşılaşılan sorumsuzca hareketler ve bulunulan kötü durumdan ötürü zorluk çekileceğine inanılır.