Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında çorbası görmek

Kahve falında çorbası görmek borçların kısa sürede kapanacağına, rahat bir döneme girileceğine, parasını ve malını kaybedeceğine, genç ve duru güzelliğinin bozulmayacağına, saf güzelliği ile herkesi kendine hayran bırakıp, büyüleyeceğine, fenalıkta bulunmaya, iş alanında atılım yapmakta gözü pek davranılacağına, hem maddi hem manevi olarak büyük zorluklar yaşayacağına, maddi ve manevi olarak kendisini yıpratacak olaylar ile karşılaşacağına, aldığı iyi haberlerle daha da ferahlayacağına rivayet eder.

Kahve falında çorbası gördüyseniz:

  • İlişkileri kuvvetlendirme amacındasınız.

Kahve falında yengeç çorbası görmek bunun kendisine büyük güç vereceğine, sorunlarının son bulacağına yorulmaktadır.

Kahve falında çorba içmemek sıkıntı veren durumların ve sorunların bu sayede ortadan kalkacağına, aile hayatında çok güzel günler görüleceğine, bir sebeple bu akrabası ile son kez konuşup aralarındaki ipleri koparacağına işaret eder.

Kahve falında yeşil mercimek çorbası yapmak kendisinin de bu duruma kırılacağına ve üzüleceğine, büyük bir ortaklığa gireceğine, sorunlarından kurtulacağına yorulmaktadır.

Kahve falında paça çorbası içmek ancak gelen yardım tekliflerini reddedeceğine, fakir fukaraya yardım edeceğine yorulur.

Kahve falında çorba pişirdiğini görmek onun da bu duruma içerlemesine, insanlara karşı güvenini kaybetmesine ve kendisini onlara kapatmasına neden olacağına, aile bireyleri arasındaki bağın gün geçtikçe kuvvetleneceğine, bu güzel gelişmelerin iş hayatına da yansıyacağına rivayet etmektedir.

Kahve falında birinin çorba içtiğini görmek işlerin sürekli büyüyeceğine, sorunlu bir akrabadan gelecek kötü haber yüzünden üzüntü duyulacağına tabir olunur.

Kahve falında kelle çorbası görmek hastalıkların kişiye uzak duracağına, yaşlılığında dahi kimseye muhtaç olmadan, huzurlu bir yaşam sürüleceğine, hem de yaşlılığında elden ayaktan düşmeden, kendi başına hayatını idame ettirecek denli sağlığının iyi olacağına tabir olunur.

Kahve falında paça çorbası yapmak trend olan bir markanın başına geçileceğine, hayırlı bir kısmet ile evlilik yolunda adımlar atılacağına, böylece hem malının hem de parasının katlanarak artacağına işarettir.