Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında boynuzu görmek

Kahve falında boynuzu görmek üzüleceğine, ağlayacağına, kazanacağı başarılar ve eline geçen kazanç sayesinde yokluk ve geçim derdi bilmeyeceğine, silkelenip üzerindeki ağırlığı atıp rahatlayacağına, rahat bir nefes alacağına, bir sebeple bazı tartışmaların ortasında kalınacağına, iş hayatında kendi işini kuracağına ve kendi işinin patronu olacağına, çok büyük kazançlar elde edeceğine, hayatına girecek yeni insanlarla kuracağı arkadaşlıklar sayesinde eğlenceli ve keyifli zamanlar geçireceğine, keşiflerde bulunup, maceralara atılacağına, sorunlarından ve sıkıntılarından kısa bir süre içinde ve herhangi bir zarar görmeden kurtulacağına delalet eder.

Kahve falında boynuzu gördüyseniz:

  • Üzerinizde ya da sevdikleriniz üzerinde çok fazla etkisi olmayan kişilerden uzak durun.

Kahve falında boynuzlu böcek görmek sorunların ve problemlerin ortadan kalkacağına ve mutlu günlerin geleceğine, iyi halini yitireceğine işaret etmektedir.

Kahve falında koçun boynuzunu tutmak şükür içinde bir hayat süreceğine, yanlış seçimler yüzünden maddi kayıpları kadar manevi anlamda da kayıplar yaşayacağına yorulmaktadır.

Kahve falında boynuzlu siyah keçi görmek aynı zamanda dünya yaşantısında da olumlu gelişmelerle karşılaşacağına, çok uzun zamandan beri hayal ettiği ve çok istediği şeylere en kısa zamanda kavuşacağına işaret etmektedir.

Kahve falında boynuzunun çıktığını görmek alınacak müjdeli haberler sayesinde verilecek olan bir karar konusunda olumlu bir yol takip edileceğine, yaptığı her işle daha fazla tanınacağına alamet etmektedir.

Kahve falında beyaz boynuzlu at görmek hayatını yoluna sokacağına, aradaki dostluğun daha da pekişeceğine, zorlukların ve üzüntülerin geride kalacağına yorulmaktadır.

Kahve falında boynuzlu kara yılan görmek başarı ve zafer elde edecek taraf olacağına, atacağı adımla ilgili bütün seçenekleri kontrol edeceğine tabir olunur.

Kahve falında inek boynuz görmek fal sahibinin Allah katında muhterem biri olduğuna, hasta kimsenin eski neşesine kavuşacağına ve evde bayram havası eseceğine inanılır.

Kahve falında boynuzlu hayvanlar görmek anne ve babasının dualarını alarak sırtının yere gelmeyeceğine, evli olanların eşlerinden kötü muamele göreceğine rivayet etmektedir.