Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında çöplük görmek

Kahve falında çöplük görmek işin sonunda da başarıyı ve zenginliği yakalayacağına, çok üzüntü duyulacağına, girdiği tüm işlerin altından alnının akıyla çıkacağına, sevdiği kişiler ile çok mutlu olacağına ve işlerinin yakında biteceğine, hatta eskisinden daha iyi bir hale getirileceğine, yaşanan tatsızlıkların ortadan kalkacağına, huzurun bozulacağına, rahatının ve gelirinin artacağına, tövbelerin amacına ulaşacağına, duyguların karşılık bulacağına, hastalıkların biteceğine yorulur.

Kahve falında çöplük gördüyseniz:

  • Duygularınızı açıkça göstermenin faydasını görebilirsiniz.

Kahve falında çöpleri yakmak sıkıntılarını ortadan kaldıracağına, elinde bulunan imkânları çok iyi değerlendirip büyük kazançlar elde edeceğine, kardeşler arasına kıskanç birisi tarafından nifak tohumu ekileceğine ve uzun süre toparlanılamayacağına işaret etmektedir.

Kahve falında çöp poşetleri görmek elden çıkan malların geri kazanılacağına, kazanç elde edeceğine, bereketli işlere gireceğine, ticaret ehli olacağına alamet etmektedir.

Kahve falında çöpte görmek kişinin sevgiden yana eksiklik yaşamayacağına, bir sebeple kendisini üzen ve sıkan şeylerin yakın bir zaman içinde ortadan kalkacağına rivayet etmektedir.

Kahve falında balıkları çöpe atmak birçok sıkıntılı ve zor duruma düşeceğine, maddi ve manevi olarak büyük bir çöküş yaşayacağına, yokluk içine düşeceğine rivayet eder.

Kahve falında yorganı çöpe atmak büyük bir maddi refaha kavuşacağına, zorluk yaratan bir olayın kısa zaman içinde çözüme kavuşacağına, sevinçli ve müjdeli haberler alınacağına, aile hayatında ve iş hayatında huzura erileceğine, fal sahibinin hayırlı ve güzel gelişmeler yaşayacağına inanılır.

Kahve falında ayakkabıyı çöpe atmak insanlar arasında barışın sağlanacağına, sorunların ve engellerin biteceğine delalet etmektedir.

Kahve falında çöpe çay dökmek zorluklara boğuşulacak bir döneme girileceğine, sıkıntılarına ortak olacağına, üzüntülerinin geçmesi için yardımcı olacağına, maddi ve manevi olarak yaşanan tüm eksikliklerin giderileceğine işaret etmektedir.

Kahve falında çöp kamyonu görmek hayatına sakinlik, bereket ve huzur geleceğine bu sayede keyfinin yerinde olacağına, yüksek mevkilere getirileceğine alamet eder.