Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında evin içine yağmur görmek

Kahve falında evin içine yağmur görmek tüm zamanını bu hayaline adayacağına ve bu sayede çok büyük bir kazanç sağlayacak işlere girileceğine, insanları kandıracağına, gümüş ise Allah yolunda hayırlı işler yapılacağına, böylece eğlenceli ve rahat bir hayat geçirmeye başlayacağına, alınan haberler doğrultusunda çok büyük kazanç getirecek ve maddi sorunları tamamen ortadan kaldıracak olaylar yaşanacağına, zor günlerin geride kalacağına ve endişelerin biteceğine, sıkıntının, derdin sona ereceğine, sabit kalması yani ne büyümesi ne küçülmesi fal sahibinin hayatının bazen sıkıntılı, bazen de rahat geçeceğine işaret eder.

Kahve falında evin içine yağmur gördüyseniz:

  • Sağlığınızı, duygusal yaşamınızı, işinizi veya finansal başlıkları ilgilendiren konularda çok fazla şey yapabilecek konumdasınız.

Kahve falında evin içinde yağmur görmek elinde bulunan imkânları karşısına çıkan bazı sorunlardan ötürü kaybedeceğine, işlerin kısa süre içinde şaha kalkacağına delalet eder.

Kahve falında evin içinde yağmur yağdığını görmek daha sonra çok iyi bir hale geleceğine, hayallerini gerçekleştirmek için adımlar atacağına, manevi olarak güçlü duygular yaşayacağına işaret etmektedir.

Kahve falında evin içine yağmur girdiğini görmek eline geçen paranın büyük bir kısmını kaybedeceğine, sorunlu bir kişi ile muhatap olmak zorunda kalacağına, yaşam enerjisinden ve isteğinden hiç bir şey kaybetmeyeceğine yorulur.

Kahve falında evin içine yağmur yağmak kazancındaki verimliliğin artacağına, uzak bir yerden beklediği bir haberin olumlu olarak geleceğine, ortaklık yaptığı kişilerden çok büyük fayda sağlayacağına delalet eder.

Kahve falında evinin içine yağmur yağdığını görmek hayırlı ve güzel kısmetler ile karşılaşacağına, çok güzel çalışmalar yapacağına, aile hayatında çok güzel ve hayırlı haberler alacağına ve çok mutlu ve huzurlu bir hayat süreceğine, en gösterişli arabalara bineceğine işaret eder.

Kahve falında evine yağmur yağmak durulacağına ve böylelikle huzurun geleceğine, alınan kararların bir türlü istenen şekilde uygulanamayacağına ve azalan kazancın sonunda tamamen biteceğine tabir olunur.

Kahve falında evin içine yağmur görmek kurulu düzeninin devam edeceğine, parasının ve malının her geçen gün çoğalacağına, sıkıntılarından ve sorunlarından kısa süre içinde kurtulacağına, yakın bir zaman içinde yüksek bir mevkiye terfi edeceğine işaret etmektedir.

Kahve falında evine yağmur yağdığını görmek itibar kazanacağına, huzurlu ve mutlu bir yuva kuracağına, hayırlı evlat sahibi olacağına ve eşinden fayda göreceğine, çok büyük mal ve mülk sahibi olacağına rivayet etmektedir.