Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında çok ip görmek

Kahve falında çok ip görmek bazı engellerle karşılaşacağına, bekar ise hayırlı biri ile tanışıp evleneceğine, maddi olarak sorun yaşayan kişilere iş vereceğine, her güzelliği yaşama fırsatına nail olacağına ve Allah’ın lütuflarına ereceğine, kişinin planlarının istediği yönde ilerleyeceğine, beraberinde pek çok arzusuna ulaşacağına, dargınlık ya da kırgınlık yaşanacağına, yoksul için zenginliğe, şansının açık olacağına, yarınlarının kazançlı ve mutlu geçeceğine yorulmaktadır.

Kahve falında çok ip gördüyseniz:

  • Kendi bildiğiniz yoldan ilerleme arzunuz ilişkilere zarar verebilir.

Kahve falında mavi örgü ipi görmek fiziksel olarak da, ruhsal olarak da yenilenerek, önemli kararlar alınacağına, muradının gerçekleşeceğine, sevdiklerinin hep yanında olacağına alamet eder.

Kahve falında gümüş ip görmek evine bereketin, rahmetin ve Allah’ın lütuflarının yağacağına, bu sayede parasal sıkıntılarının sona ereceğine, hayal kırıklığı yaşayacağına ve aynı zamanda zarar edeceğine delalettir.

Kahve falında ipe altın dizmek yapılan hataların hızlı bir şekilde telafi edileceğine ve tekrar edilmeyeceğine, sosyal hayat içerisinde çok güzel bir konu hakkında bir kutlama yapılacağına, ekonomik durumun her geçen gün çok daha güçlü hale geleceğine alamet eder.

Kahve falında birini ip atlarken görmek başarı elde edeceğine, iyi konumlara geleceğine delalettir.

Kahve falında uzun bir ip görmek yüzünün hep güleceğine, kazancının ve rızkının hiç eksilmeyeceğine bilakis çoğalacağına, uzun bir zamandan beri devam eden sorunlarını yakında ortadan kaldıracağına, maddi olarak ferahlığa çıkacağına ve refah içinde bir hayat süreceğine işaret etmektedir.

Kahve falında kalın ip görmek darda kalmışların ferahlığa çıkacağına, kendisini mutlu edecek ve kazanç sağlayacak yeni uğraşlar edineceğine, bazı konularda anlaşamadığı insanlar ile çok uzun konuşmalar sonunda orta yolun bulunacağına işarettir.

Kahve falında ip ve örgü görmek kendisini çok büyük bir mutluluğa götürecek bir konuda adım atacağına, yakın zamanda büyük başarılar kazanacağına, mal mülk sahibi olacağına, sevdiği kişiler ile mutlu olacağı bir döneme gireceğine delalet eder.

Kahve falında gri ip görmek karşısına hayırlı kapıların açılacağına bu sayede kurtuluşunun da kesin olarak gerçekleşeceğine, maddi ve manevi açıdan çok rahata erileceğine rivayet eder.