Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında gökyüzünde uçan kuşlar görmek

Kahve falında gökyüzünde uçan kuşlar görmek bundan sonra başına gelebilecek hiçbir olaydan ötürü isyan etmeyeceğine, yeni bir birlikteliğe başlanacağına, sorunların çözüme kavuşacağına, çalışmaların ve projelerin beklentilerin üstünde başarı getireceğine, ruhun ve kalbin rahat edeceğine, falı kapatan kişinin artık kaderinin yüzüne güleceğine, meslek hayatında hep cesaretli adımlar atacağına bu sayede yenilmez biri haline geleceğine, gönül kapılarını açacağına, esenlik, rahatlık ve ferahlık bulacağına delalet etmektedir.

Kahve falında gökyüzünde uçan kuşlar gördüyseniz:

  • Açıkçası, sonuçta ne olacağını, sizin olaylara vereceğinz tepkinin ayarı belirleyecek.

Kahve falında gökyüzünde kuşların uçtuğunu görmek hayal ettiği ve çok istediği herşeye kavuşacağına, çok büyük mutluluklar duyacağı ve epey kazanç sağlayacağı bir proje gerçekleştireceğine ve uzun zamandan beri hayal ettiği şeylere kısa süre içinde kavuşacağına alamet eder.

Kahve falında gökyüzünde uçan kuşlar görmek kinin ve nefretin de ortadan kalkacağına, ekonomik durumun iyiye gitmesi ile düze çıkılacağına işaret eder.

Kahve falında gökyüzünde kuşlar görmek başarıya ve zafere giden yolların keşfedileceğine ve yeni kazanç kapılarına ulaşılacağına, kafa karışıklığından sıyrılacağına ve kendisi için hayırlısı olan neyse ona karar vereceğine inanılır.

Kahve falında gökyüzünde uçan gemi görmek insanlardan çeşitli tepkiler alabileceğine, başarıya giden yollarının açılacağına, geleceğinin gerçekten de kısmetlerle dolacağına, ekmeğinin hiç kesilmeyeceğine delalet etmektedir.

Kahve falında gökyüzünde uçan balık görmek moralinin, huzurunun, neşesinin yerine geleceğine, dünya nimetlerinden ve mallarından yana hiçbir şeyde gözünün kalmayacağına işaret etmektedir.

Kahve falında gökyüzüne balon uçurmak elinin bolluk ve bereket göreceğine, malını ve parasını güçsüz ve düşkün kişilerle paylaşma yüceliğini göstereceğine, iyilik ve merhamet dolu bir kalbin sahibi olacağına delalet etmektedir.

Kahve falında gökyüzünde uçtuğunu görmek tartışma yaşadığı kişilerle arasını düzelteceğine, maddi ve manevi olarak yaşanan tüm eksikliklerin giderileceğine ve ne zaman başları sıkışsa insanların yardımına koşacağına yorulur.

Kahve falında gökyüzünde uçan at görmek kendisine katkılarda bulunacak, bilgili ve görgülü kişilerle ahbaplık kuracağına, ahiret inancına göre yaşanacağına alamet etmektedir.