Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında evde küçük yılan görmek

Kahve falında evde küçük yılan görmek sevdiği kişilerden alacağı yardım sayesinde kendisini zor zamanlardan kurtarıp ferahlığa çıkacağına, işlerinin sürekli aksi bir şekilde ilerleyeceğine, etrafındaki kişilerden büyük bir ihanet göreceğine ve bu ihanet yüzünden çok sevdiği kişilerden uzak durma kararı alacağına, kıskanan kişiler tarafından çok kötü durumlara ve çeşitli sıkıntılara düşürüleceğine, iş hayatı içerisinde çeşitli atılımlar yapacağına, zor geçen bir yılın ardından büyük başarılar ve kazançlarla dolu bir döneme girileceğine, sevilen bir kişinin gelmesi ile uzun bir süreden beri sıkıntı veren bir durumun ortadan kalkacağına, daha çok iş yapacağına, kafasına hiçbir şeyi takmadan, her zaman şükür içinde olacağına, parasal açıdan çok iyi şartlara ulaşacağına işarettir.

Kahve falında evde küçük yılan gördüyseniz:

  • Bazı işleriniz veya girişimlerinizden kar sağlayabilir, para kazabilirsiniz.

Kahve falında evde küçük yılanlar görmek sorunların kısa zaman içinde çözüleceğine, mutluluğun günden güne daha da artacağına, maddi ve manevi olarak çok iyi bir noktaya geleceğine, sıkıntılarının ve sorunlarının kuracağı ortaklıktaki bir kişinin vereceği destek ile ortadan kaldırılacağına işaret etmektedir.

Kahve falında evde küçük yılan görmek aradığı aşkı bulacağına, daha iyi yerlere geleceğine, yetenekleri ve becerileri sayesinde büyük kazançlar elde edeceğine, kariyerini çok daha iyi yerlere taşıyacağına yorulur.

Kahve falında küçük beyaz yılan görmek yeni fikirler ve düşünceler ile gireceği yeni bir işte şimdiye kadar görülmemiş bir başarı elde edeceğine, kendisi için istediği iş imkânlarına çok çaba göstermesine rağmen ulaşamayacağına alamet eder.

Kahve falında küçük sarı yılanlar görmek iş hayatında uğradığı zararların telafi olacağına, Allah’ın kendisine her neyi hayal ederse onu yaşamayı nasip edeceğine rivayet eder.

Kahve falında bir sürü küçük yılan görmek istediği gibi yaşayacağına, az çalışarak çok gezeceğine, kişinin olayların farkına vararak yaptığı hataları göreceğine alamet olan fal, ruhsal olarak da bir uyanış hali içinde olunacağına rivayet etmektedir.

Kahve falında küçük büyük yılan görmek planların tutmayacağına, geçim sıkıntısı yaşanılacağına inanılır.

Kahve falında küçük yılan öldürdüğünü görmek kazancından başkalarına da vereceğine, aile üyelerinin de refaha kavuşması için çalışan fal sahibinin maddi zorluk çekmeden, her daim bereketli işler yapacağına, iş hayatında sürekli köstek olan kişilerin yenilgiye uğratılacağına delalet etmektedir.

Kahve falında çok küçük yılan görmek daha iyi bir eve çıkılacağına, maddi anlamda büyük bir kazanca ulaşılacağına, ters giden işlerin düzeleceğine rivayet etmektedir.