Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında balona binen insanlar görmek

Kahve falında balona binen insanlar görmek duygularını açığa vuracağına, sabredip içine attıklarını yüksek sesle söylemeye karar vereceğine, onları hayatından bir daha asla yüzlerini görmemek ve seslerinin duymamak üzere çıkartacağına, hem ruhunun hem de bedeninin şifaya kavuşacağına, hastalığında da sağlığında da bu kişinin yanında yer alacağına, ömür boyu devam edeceğine, kişinin sevdiklerine kavuşup, onlarla bir arada yaşamaya başlayacağına, yüzünün gülmesine vesile olacak durumlar meydana geleceğine, sıkıntıdan kurtulmak için ettiği duaların da kabul olacağına, makama ve rızka sahip olacağına delalet eder.

Kahve falında balona binen insanlar gördüyseniz:

  • Ne kadar iyi bütçe yaparsanız o kadar çok ilerleyebilirsiniz.

Kahve falında balona binen insanlar görmek uzun bir zaman boyunca uğursuzluklar ve şanssızlıklar ile boğuşacağına, ancak ortaya çıkacak kötü bir durumdan ötürü işlerin bir anda aksamaya başlayacağına ve hayatın bu durumdan çok olumsuz etkileneceğine yorulur.

Kahve falında gökyüzünde balon görmek sağlıklı bir kişi olmak için hem beslenmesine dikkat edeceğine, uzun sürecek bir kırgınlık yaşanacağına yorulmaktadır.

Kahve falında balonla gökyüzüne uçmak mülk edinme planlarının ertelenmesine, daha sonra yeni ve çok kazanç sağlayacak projelere girerek çok başarı kazanacağına inanılır.

Kahve falında sönmüş balon görmek çok iyi ve kazançlı projeler ortaya koyacağına, umutsuzluğundan ve üzerindeki ağırlığından kurtulmayı başaracağına yorulmaktadır.

Kahve falında yeşil balon görmek başkaları hakkında gıybet yapmak suretiyle günaha düşeceğine, kendisini üzen ve sıkan şeylerden kurtulacağına delalet eder.

Kahve falında balon uçurtmak daha eğitimli, donanımlı ve çağdaş bir insan haline geleceğine, aydınlanacağına, ailesini çok daha iyi şartlarda yaşatmayı başaracağına alamet eder.

Kahve falında uçan balon görmek uzun soluklu bir çalışmanın yarıda kesileceğine ya da askıya alınmak zorunda kalınacağına, sorun yaratan işlerde kısa zaman içinde bazı kötü kişiler tarafından çeşitli aldatmacalar yaşanacağına inanılır.

Kahve falında mavi beyaz balon görmek eline büyük fırsatlar geçeceğine, yakın bir zaman içinde hayırlı kazançlar elde edeceğine ve rahat edip büyük mutluluklar kazanacağına, bol kazançlı bir işe girileceğine işarettir.