Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında kuran yazısı görmek

Kahve falında kuran yazısı görmek sevdikleri ile beraber daha güzel bir hayat için planlar yapacağına, kırgınlıkların sona ereceğine ve yoksul ve gariban kişilere yardımcı olunması sayesinde bol bol hayır duası alınacağına, elindekilerle yetinmeyi bileceğine ve küçük şeylerle bile mutlu olacağına, önemli bir şahsiyet olacağına, uzun bir zaman boyunca tedavi göreceğine, anlaşmazlıkların ve tatsızlıkların yaşanacağına, kısa süre içinde bir evlilik yapıp evlat sahibi olunacağına, üstün başarılar alacağına işaret etmektedir.

Kahve falında kuran yazısı gördüyseniz:

  • İnsanlara olan tavırlarınız almak istediğiniz sonuçların olumlu veya olumsuz olmasını birebir etkileyebilir.

Kahve falında vücudunda kuran yazısı görmek sürekli hastalıklar ile boğuşmak zorunda kalacağına, ağız tadının bozulmayacağına işaret eder.

Kahve falında kolunda kuran yazısı görmek komşusunun eksiğini gidermek için ona malından ve parasından vereceğine, sütü az olan ve sütü olmayan bir ineği sağmaya çalıştığınızı görmeniz ise, zengin olmak isterken hayallerinizin ve umutlarınızın boş çıkacağına tabir olunur.

Kahve falında kuran yazısı yazmak tam bu sorunlar bitti derken bir hastalık ile imtihan edileceğine, eşler arasında ayrılığa sebep olacak bir olay yaşanacağına alamet eder.

Kahve falında kuran yazılarının silindiğini görmek kısa zaman içinde şirketin daha da büyüyeceğine, işsiz olarak geçen zamanların zararını çıkarmak için kendisini çok yoracağına delalet etmektedir.

Kahve falında kuran yazılı kağıt görmek çok zor durumlardan bu sayede kurtulacağına, böylece kişinin hafifleyeceğine alamet eder.

Kahve falında havada kuran yazısı görmek sıkıntıların sona ereceğine, dertlerin, kederlerin ve üzüntülerin geride kalacağına, işine, kendisine ve yaşamına çeki düzen vereceğine yorulur.

Kahve falında kuran yazılı taş görmek bir takım olaylar karşısında doğru seçimler yapamayacağına, yeni bir projenin başına geçirileceğine alamet etmektedir.

Kahve falında kuran yazılı görmek kısmetsizlik yaşanmayacağına, bir sebeple dönünce hepsiyle ayrı ayrı hasret giderileceğine ve bir daha uzak kalmamak için elden ne geliyorsa yapılacağına alamet eder.