Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında borulce görmek

Kahve falında borulce görmek yalana ve iftiraya, haksızlığa ve kötülüğe pabuç bırakmadan yaşayacağına, sıkıntılarının ve sorunlarının en kısa zamanda sona ereceğine, fal sahibinin sırtının asla yere gelmeyeceğine, kişinin sevgiden yana eksiklik yaşamayacağına, hayırlı ve anlayışlı bir kişi ile ortaklık kurulacağına, güzel günlerle tanışılacağına, projelerin yeni ve hayırlı kapılar açacağına, sorunların kısa süre içinde biteceğine, büyük beklentiler içerisine girmesi nedeni ile yaşadığı hüsranın kendisini çok sarsacağına, muradının gerçekleşeceğine, yeni bir sosyal çevreye girileceğine ve hiç olunmadığı kadar mutlu olunacağına rivayet eder.

Kahve falında borulce gördüyseniz:

  • Diplomatik olmamanız durumunda karşı taraf üzerinde oldukça olumsuz bir etki yaratabilirsiniz.

Kahve falında boru açmak hatadan dolayı zarar edeceğine ancak daha sonra işlerini toparlayacağına, yaptığı işler sayesinde kazanç elde edeceğine, çok bereketli ve bolluk içinde hayat bir yaşayacağına inanılır.

Kahve falında borudan su içmek hiç beklenmeyen bir anda çok güzel bir haber alınacağına, burnunun dikine giden çocuklara ve fal sahibinin emeklerinin boşa gideceğine işaret etmektedir.

Kahve falında çelik boru görmek uğursuzluklar ve şanssızlıklarla dolu özel hayatın giderek içinden çıkılması zor bir durum haline geleceğine, yaşanan bir yanlış anlaşılmadan ötürü gerilen sinirlerin gevşeyeceğine işaret eder.

Kahve falında nefes borusu görmek iflas edeceğine, işsiz ve ekmeksiz kalacağına, zararlı ve kötü niyetli kişileri hanesinden ve ailesinden uzaklaştıracağına yorulmaktadır.

Kahve falında uzun boru görmek hayırlı kapılara ulaşacağına, kaderinin değişip, yüzünün güleceğine delalet etmektedir.

Kahve falında boru anahtarı görmek bir süre her şeyden elini eteğini çekeceğine, elindekini de bitireceğine rivayet eder.

Kahve falında patlayan su borusu görmek gönlünün ferahlayacağına, hayatının düzene gireceğine, hayallerinin ve isteklerinin karşılık bulacağına işarettir.

Kahve falında borudan su fışkırdığını görmek ele geçen kazancın günden güne artacağına, işlerin hayırlı bir şekilde sona ereceğine ve ferahlığa çıkılacağına rivayet eder.