Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında yaşlı görmek

Kahve falında yaşlı görmek beklenen mirasın alınacağına, çok pratik bir şekilde hareket edeceğine, çok büyük sevinç ve mutluluk yaratacak bir haber alınacağına, işlerinin ters gideceğine, patron koltuğuna yükseleceğine, çok zor bir durumdan çıkıldığı için bir tatilin iyi gelebileceğine, beklenen hayırlı bir haberin yakın bir zaman içinde geleceğine ve bazı olaylardan ötürü çok da ağır olmayan sorunlar yaşanacağına, hayallerini gerçekleştirmeyi başaracağına, mutluluğu ve huzuru bulacağına ve şansının hayatının sonuna kadar devam edeceğine, köşeye sıkıştıracağına işaret eder.

Kahve falında yaşlı gördüyseniz:

  • Kararlarınızı uygulamaya koymanız veya yaptığınız seçimler doğrultusunda ilerlemeniz durumunda, istediğiniz alanlarda veya hayalleriniz doğrultusunda başarılı olmanın yolunu bulabilirsiniz.

Kahve falında bir tanıdığının yaşlandığını görmek kişinin hiçbir konuda doğru adımlar atamayıp kendisini zora sokacağına, emeklerinin ve hak ettiklerinin karşılığını alamayacağına yorulmaktadır.

Kahve falında yaş çay görmek çok büyük mutluluklar tadacağına, sevdikleri ile çok mutlu olacağına, iş hayatında çok hayırlı ve kazançlı bir konuma geleceğine, çalışmaların bu sayede çok daha iyi bir hal alacağına, ancak daha sonra bir anda her şeyin altüst olacağına ve işe ve iş sahibine zarar verecek hale geleceğine delalet etmektedir.

Kahve falında yaş kayısı görmek rızkından ve gelirinden olacağına, büyük zararlara uğrayacağına, eline geçen fırsatları hayırlı ve güzel bir şekilde değerlendirmesine rağmen bir türlü düzelmeyeceğine yorulmaktadır.

Kahve falında yaşlı bir kadına yardım etmek artık hayatının bir düzene gireceğine, kötü ve durmuş olan işlerin açılacağına rivayet eder.

Kahve falında yaşlı birinin gelinlik giydiğini görmek daha sonra sevdiği tecrübeli bir kişinin vereceği fikirler sayesinde durumu düzelteceğine, yakın bir akrabayla sevilen bir hobi üzerinden giderek bir iş kurulacağına işaret eder.

Kahve falında yaşlanmış halini görmek hanenizde bolluk ve bereketin artacağına, sıkıntıların ve dertlerin silinip gideceğine, rakiplerin yenilgiye uğratılacağına delalettir.

Kahve falında yaşlı bir kadın tarafından öpülmek kendisini çok daha iyi hissedeceğine ve büyük mutluluklar yaşayacağına, sahip olduğu nimetin artacağına rivayet etmektedir.

Kahve falında yaşlı dedeler görmek istediği restorana gideceğine ve istediği mağazadan alışveriş yapacağına, onunla hayırlı şekilde devam edeceğine delalettir.