Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında plastik görmek

Kahve falında plastik görmek kazancının her gün daha fazla artacağına, evlilik yolunda engeller çıkacağına, geleceğe dair şimdiden yatırım yapacağına, kötü insanların kıskançlıklarından ve kötülüklerinden uzak bir hayat süreceğine, bir türlü ödeyemediği borçlarını yakında ödeyeceğine, açılan şansın yapılacak hatalar yüzünden kapanacağına, ailesiyle olduğu gibi akrabaları, arkadaşları, dostları ve komşularıyla da koyu muhabbette olacağına, işinin ehli olan ve en tepedeki kişilerle hareket edip, hem tecrübe hem de sermaye kazanacağına delalet eder.

Kahve falında plastik gördüyseniz:

  • Bazı sırların ortaya çıkması sizde rahatlama sağlayabilir, kendinizi daha özgür hissedebilirsiniz.

Kahve falında plastik eldiven görmek kısa süre içinde hayal ettiği şeylere kavuşacağına, bunlar yetmezmiş gibi bir de sağlık sorunlarının başgöstereceğine yorulur.

Kahve falında plastik küpe görmek sıkıntıların büyüyeceğine, endişe verici bir durumla karşılaşılacağına, sorunların son bulacağına işaret etmektedir.

Kahve falında plastik çiçek görmek çok başarılı işlere adım atacağına, kaybettiği maddi kayıpların eksiksiz şekilde karşılanacağına ve refah düzeyinin eskisinden de iyi hale geleceğine yorulur.

Kahve falında plastik ayakkabı görmek yaşayacaklarının psikolojik olarak etkilenmesine ve kırılmasına neden olacağına, sorunsuz, sakin ve huzurlu günler geçireceğine, rahatının, konforunun ve lüksünün de baki kalacağına alamet etmektedir.

Kahve falında plastik bebek görmek geleceğinin de başarılar ve zaferlerle dolacağına, gerçekleştirilen bir proje sayesinde çok yakında epey kazanç elde edileceğine işarettir.

Kahve falında plastik diş görmek kötü haberler alacağına, çok büyük bir kırgınlık yaşamış olan kişileri barıştıracağına ve herkesi biraraya getireceğine rivayet eder.

Kahve falında plastik tarak görmek daha iyi biri olmak için gayret sarf edeceğine, yokluk içine gireceğine alamet etmektedir.

Kahve falında plastik top oynamak huzurlu ve rahat bir hayat yaşamaya başlayacağına, çok hayırlı kazançlar elde edeceğine işaret eder.