Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında ıssız görmek

Kahve falında ıssız görmek eş, dost ya da akrabalarından biri ile büyük bir iş yapacağına, zor durumların biteceğine, ferahlığa çıkılacağına, yaşamının tadını çıkaracağına, başarıların ardının arkasının kesilmeyeceğine sıkıntıların ve zorlukların yakın zaman içinde sona ereceğine ve sevilen kişilerle çok büyük mutluluklar yaşanacağına, planların alt üst olacağı olayların yaşanacağına, maddi açıdan çok iyi bir noktaya gelineceğine, yaşanan sorunların günden güne çoğalacağına, çok rahat edilecek bir işe girileceğine, büyük bir kazanç elde edileceğine, gerçekleştirilen projelerin hayli büyük getirisi olacağına rivayet etmektedir.

Kahve falında ıssız gördüyseniz:

  • Beklenmedik değişiklikler duygusal tartışmalara neden olabilir.

Kahve falında ıssız yolda kaybolmak büyük kazançlar elde edileceğine, iş konusunda çok büyük arzuları olan fal sahibinin, kendi işine kavuşacağına, başarısının çoğalacağına, makamının yükseleceğine işarettir.

Kahve falında ıssız sokak görmek hayırlı ve güzel kazançlar elde edeceğine, işlerinde bereket olacağına delalet etmektedir.

Kahve falında ıssız bir yer görmek yakın bir akrabanın vefatıyla miras sahibi olunacağına, aile bireylerinin de çok sevineceğine, şansızlığın kırılacağına inanılır.

Kahve falında ıssız ev görmek gönlünün ferahlarken bedeninin de şifaya kavuşacağına, rakiplerinin üzüleceğine delalet etmektedir.

Kahve falında ıssız yerde kaybolmak kazancının çoğalacağına, rızkının genişleyeceğine, çok büyük kazançlar getireceğine yorulur.

Kahve falında ıssız yol görmek yakın zamanda tüm yatırımlarından oldukça büyük paralar kazanacağına, çok büyük kazanç elde edeceğine, sıkıntılarından ve sorunlarından kendi çabası ile kurtulup çok mutlu olacağına yorulur.

Kahve falında ıssız yer görmek çalışma hayatında çok yeni bir sayfa açacağı bir döneme gireceğine, beklenmedik olaylarla karşılaşacağına delalet eder.

Kahve falında ıssız bir yere gitmek daha sonra karşısına çıkabilecek bir olay için çeşitli önlemler alacağına, bir sebeple fal sahibinin neredeyse insanlara küseceğine, çok büyük üzüntü yaşayacağına işaret etmektedir.