Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında çaycı görmek

Kahve falında çaycı görmek kuruntudan ve korkudan kurtulacağına, yaptığı kötülüklerin kendisine döneceğine, anne babanın duaları sayesinde kötü olaylardan uzak durulacağına, karşılaşacağı bazı olaylardan ötürü kalbinin kırılacağına, kazancının eksileceğine, hedefine ulaşmak için sebat edeceğine, aksiliklerle ve engellerle karşılaşacağına, büyük sıkıntılar ve sorunlar yaşanacağına, edindiği deneyimi gelecekte daha iyi işler yapmak için kullanacağına, sorunlarla ve sıkıntılarla boğuşulacak bir döneme girileceğine alamet eder.

Kahve falında çaycı gördüyseniz:

  • Bam telinize basmak isteyen kişilere yolu açmamalısınız.

Kahve falında çay bardağı ve çay tabağı görmek iş hayatında ve aile hayatında çok iyi günler göreceğine, bundan dolayı kendini çok şanslı addedeceğine alamet etmektedir.

Kahve falında açık çay ikram etmek sorunların artmasına ve işlerin iyice kötüye gitmesine sebep olunacağına, kazancının çoğalacağına, rahatının yerine geleceğine delalettir.

Kahve falında şekerli çay içmek maddi sıkıntıların biteceğine, böyle bir zorluk yaşaması halinde vatan hasretine dayanamayacağına rivayet etmektedir.

Kahve falında çay kaşığı yutmak kötü niyetli kişilerin aile bireylerinden uzaklaştırılacağına, karşısına yeni imkanlar çıkacağına delalet eder.

Kahve falında çay kaşıkları görmek gün geçtikçe daha büyük hayalkırıklığına uğranacağına, aşama kaydedeceğine yeni fırsatlar elde edeceğine işaret eder.

Kahve falında bir demlik çay görmek bedeninin ve ruhunun da şifaya kavuşacağına, güvendiklerinin kendisini yarı yolda bırakmayacağına inanılır.

Kahve falında çayın içinde balık görmek heveslerinin, heyecanlarının ve umutlarının hiçbir zaman yarım kalmayacağına, kısa zaman içinde şirketin daha da büyüyeceğine, malvarlığının çok daha artacağına delalet eder.

Kahve falında birine çay ikram etmek durmadan ve başka yollara sapmadan ilerleyeceğine sonunda da mutlaka emeline nail olacağına, sıkıntılarının ve sorunlarının yakın bir zamanda sona ereceğine işarettir.