Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında yeni açan çiçek görmek

Kahve falında yeni açan çiçek görmek kurulacak olan yuva sayesinde huzurlu bir geleceğe erileceğine, yeni işler peşinde koşulacağına, sıkıntısı ve derdi olan herkese destek olacağına, işle ve aile ile hayırlı ve güzel haberlerin alınacağına, yepyeni ve kazançlı fırsatlar yakalanacağına ve hayır getirecek bir kişinin önayak olması ile eğitim hayatının devam ettirileceğine, etrafındaki insanların çok büyük saygısını ve güvenini kazanacağına, sıkıntılarından rahatlıkla kurtulacağına, atılacak adımın ardından yeni bir proje için çalışmaya başlanacağına, istenmeyen olaylardan ötürü yaşadığı kırgınlıkların zaman içinde biteceğine işaret eder.

Kahve falında yeni açan çiçek gördüyseniz:

  • Tuhaf bir durumda kalabilirsiniz.

Kahve falında yeni açan çiçek görmek sevilen kişilerin yaptıkları her işe destek verileceğine, kazancın katbekat arttırılacağına yorulmaktadır.

Kahve falında yeni açmış çiçek görmek iş konusunda çevredeki kişilere önayak ve örnek olunacağına, çekilen çilelerin ve eziyetlerin kısa zaman içinde sona ereceğine, sağlıklı ve rahat bir ömür sürüleceğine tabir olunur.

Kahve falında meyve ağacının çiçek açtığını görmek üzüntülerin kısa süre içinde çözüme kavuşturulacağına, yatırım yapabilme imkânı elde edeceğine tabir olunur.

Kahve falında çiçek açmış erik ağacı görmek karalar bağlayacağına ve üzüntüden yataklara düşeceğine, iş yaptığı kişiler ile çok güzel zamanlar geçireceğine alamet eder.

Kahve falında çiçeklerin açtığını görmek maddi açıdan zor bir döneme girileceğine, iş hayatında büyük bir kriz yaşanacağına, sıkıntılı ve sorunlu zamanlar geçireceğine ve kendisini hiç de iyi hissetmeyeceği bazı durumlar ile karşılaşacağına alamet eder.

Kahve falında saksıda açmış çiçek görmek iş hayatında çok büyük darbeler alınacağına, alım gücünü yitireceğine yorulur.

Kahve falında kaktüsün çiçek açtığını görmek hayırlı ve güzel günler göreceğine, yaşayacağı bir rahatsızlıktan yakın zaman içinde herhangi zarar görmeden kurtulacağına, çok zor bir duruma düşmesine ve büyük üzüntüler yaşamasına rağmen herhangi bir şekilde düzelme olmayacağına delalet etmektedir.

Kahve falında çiçeğin açtığını görmek Allah’ın kendisine istediği kadar evlat nasip edeceğine, birlikte çok kazanç sağlayacak bir işe gireceklerine, fal sahibinin çok büyük sorumluluk alması sayesinde çok kazanç ve menfaat elde edeceğine rivayet eder.