Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında insan yiyen koyun görmek

Kahve falında insan yiyen koyun görmek problemlerinden ve sıkıntılarından kurtulacağına ve hayallerine kavuşup mutluluk ve huzur içinde bir hayat süreceğine, alınan onca önleme ve verilen onca çabaya rağmen çok zor durumlara düşüleceğine, toparlanacağına, başarılarının bir ömür süreceğine, neşeli bir hayat süreceğine, kendisini günahkâr kılacak yollara sapmayacağına, hayallerinin gerçekleşmesi sayesinde sevdiğine kavuşacağına, maddi ve manevi olarak büyük bir çöküş yaşayacağına delalettir.

Kahve falında insan yiyen koyun gördüyseniz:

  • Size bağlı kişilerin hayatlarında fark yaratabilirsiniz.

Kahve falında insan yiyen koyun görmek rahat ve refah içerisinde bir hayat sürüleceğine, bir sebeple işlerin kötüye gideceğine işaret etmektedir.

Kahve falında koyun kellesi almak çalışmada çıkan bir sorun yüzünden baş ağrısına sebep olacak bir kişiden öneri alınacağına ve deyim yerindeyse bu kişinin gevezeliklerinin ve boş boğazlıklarının çekileceğine, kalabalık aile toplantılarına katılacağına rivayet eder.

Kahve falında ala koyun görmek mutsuz günlerin kısa zaman içinde biteceğine ve sevinçli haberlerin ve büyük başarıların yakında daha da artacağına, rakiplerle yapılan mücadelede kazanan taraf olunacağına inanılır.

Kahve falında denizde yüzen koyun görmek sağlığıyla ilgili çıkmazlara düşmeyeceğine, sevdiği kişiler ile çok büyük ve mutluluk dolu gelişmeler yaşayacağına tabir olunur.

Kahve falında gebe koyun görmek vatana millete ve ailesine hayırlı bir çocuğa sahip olunacağına, durumu değiştirmek için elinden gelen hiçbir şey olmayacağına delalet etmektedir.

Kahve falında koyun bacağı görmek büyük sıkıntılar ve sorunlar yaşanacağına, mutlu başlayan bir birlikteliğin tartışmalı bir şekilde biteceğine rivayet etmektedir.

Kahve falında ahır ve koyun görmek dedikoduyu çıkaran kişiler ile tüm irtibatını keseceğine ve bu kişiler ile uğraşmayıp bütün ilgisini işine vererek çok büyük başarılar kazanacağına, kendisine olan özgüveninin de artacağına işarettir.

Kahve falında koyunun iç organlarını görmek Allah’a yakışır şekilde bir hayat süreceğine, geçim sıkıntısının sona ereceğine yorulmaktadır.