Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında birinin arkasını döndüğünü görmek

Kahve falında birinin arkasını döndüğünü görmek yaptığı çalışmaların çok büyük bazı sorunlar yüzünden pek yarar sağlamayacağına, kazancının azalacağına, tabiri caizse dişinden, tırnağından arttırarak tahmin edilemeyecek işler başaracağına, dikkatsizlik yaparak bazı hatalara düşeceğine, çok hayırlı işlere girileceğine, hakkaniyetine göre değer kazanacağına, rahat edilecek bazı çalışmalar gerçekleştirileceğine, onlardan hayırsızlık göreceğine bu nedenle hem maddi anlamda hem de manevi anlamda sarsılacağına inanılır.

Kahve falında birinin arkasını döndüğünü gördüyseniz:

  • Olumlu enerjiniz imajınızı güçlendirmenizi sağlamakla kalmayıp, şikayet etmek veya eleştirmek yerine, çözümler sunmanız nedeniyle herkesin olaylara daha olumlu bakmasını sağlayabilir.

Kahve falında birinin arkasını döndüğünü görmek hak yemeyeceğine, hırsızlık, haksızlık yapmayacağına, yanlış seçimler yüzünden maddi kayıpları kadar manevi anlamda da kayıplar yaşayacağına yorulur.

Kahve falında ayağının ters döndüğünü görmek tabiri caizse insanların gözünde büyüdükçe büyüyeceğine, ekmeğinin artacağına işarettir.

Kahve falında ölen birini hayata döndürmek zorlukların yakın zaman içinde sona ereceğine, bir konu hakkında süren endişeli bekleyişin son bulacağına, elindeki avucundaki her şeyi kaybedeceğine alamet eder.

Kahve falında sevgilinin döndüğünü görmek zor günlerinde sevdiklerinin yanında olacağına, moralin bozulacağına delalettir.

Kahve falında dünyanın hızlı döndüğünü görmek ters giden bazı durumların düzeltileceğine, dileklerin ve duaların kabul olacağına ve hayallerin gerçeğe döneceğine delalettir.

Kahve falında kucakta döndürülmek başkalarının kaderinde de etki yapabilecek önemli bir konumda olacağına, bir sebeple yaşanacak en ufak bir tartışmanın bile çok büyük bir kavgaya dönüşeceğine, hiçkimsenin bu duruma müdahale edemeyeceğine ve araya girmeye çalışan aile büyüklerinin de kalbinin kırılacağına yorulur.

Kahve falında sevgilinin eski sevgilisine döndüğünü görmek hata ve günah işlemekten uzak duracağına, kolay yollardan rızık sahibi olacağına, geniş geniş yaşayacağına, işlerinin problemsiz şekilde ilerleyeceğine alamet eder.

Kahve falında birinin askerden döndüğünü görmek çok güzel ve hayırlı rızıklar elde edileceğine, aile hayatında yaşanan üzüntülerin ve tartışmaların son bulacağına, sıkıntılarından ve sorunlarından bu sayede kurtulup çok büyük bir huzura ereceğine işaret etmektedir.