Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında birinin cübbe giydiğini görmek

Kahve falında birinin cübbe giydiğini görmek en güzelini ve en fazlasını nasip edeceğine, herkesin ayakta alkışlayacağı işler yapacağına, üzüntülerin biteceğine ve hayal edilen şeylere kavuşulacağına, kapanmış olan kapıların Allah’ın izni ile açılacağına, esenliğe ve feraha kavuşacağına, kendisi gibi iyi niyetli insanlarla karşılaşacağına, eline geçen her işi hayırlı bir şekilde gerçekleştireceğine, kendisini çok iyi bir yere getirecek bir işe gireceğine ve zengin olacağına inanılır.

Kahve falında birinin cübbe giydiğini gördüyseniz:

  • Sağlığınızla ilgili detayları atlamamalısınız, diyetinize veya fitness planınıza dikkat etmelisiniz.

Kahve falında mavi cübbe giymek uzun zamandan beri devam eden maddi sorunlarının biteceğine, hayırlı kişiler ile arkadaşlıklar kurularak çok güzel çalışmalar yapılacağına alamet eder.

Kahve falında cübbe sarık giymek kendini bilerek, her zaman incelikli davranışlar sergileyeceğine, nimetten yana payına fazlasının düşeceğine inanılır.

Kahve falında kırmızı cübbe giymek sorumluluklarını aksatmaya başlayarak dikkatleri üzerine çekeceğine, elindekilerin değerini bilerek hareket edeceğine alamet etmektedir.

Kahve falında sarık cübbe giymek çok büyük zorluklar çekeceğine, işlerinde çok sıkıntı yaşayacağına, değil elini harama uzatmak göz ucuyla dahi bakmayacağına alamet etmektedir.

Kahve falında hakim cübbesi giydiğini görmek mutluluğa ve huzura yaklaşacağına, yakın zamanda başınıza bazı sıkıntılar geleceğine yorulur.

Kahve falında birinin cübbe giydiğini görmek hiç ummadığı kadar büyük kazanç elde edeceğine, sıkıntılarla boğuşan bir akrabanın toparlanması için bir ortaklık kurulacağına delalet etmektedir.

Kahve falında avukatlık cübbesi giymek tartışılan bir konuda yeniden sorunlarla boğuşulacak bir döneme girileceğine, sermaye yatırdığı ihalelerin ve üzerinde gece gündüz çalıştığı projelerinin kendisine hayır getirmeyeceğine delalet etmektedir.

Kahve falında beyaz cübbe giymek yaşam standartlarının ve kazancının artacağına, arkadaşlarla beraber vakit geçirmek istense de eski tadı bulamayacak olan fal sahibinin yalnızlaşacağına işarettir.