Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında cam kırığı tükürmek

Kahve falında cam kırığı tükürmek bir sebeple çok sıkıntı çekeceğine, yaşamdan istediklerini alacağına, sorun üstüne sorun yaşanacağına, yapılan işin karşılığının alınamayacağına, bu yüzden maddi açıdan zor bir duruma düşüleceğine, hayırlı bir iş için sevilen bir kişiden yardım istenmesine rağmen amaca ulaşılamayacağına, daha fazla gelir ve mal elde etmek için hatalı, yanlış ve kötü yollara sapmayacağına, dünya malı için hiçbir zaman itibarını zedeleyecek işlere girmeyeceğine, geçim sıkıntısını da arkasında bırakacağına, kazançtan yana istediği rakamları elde edeceğine yorulmaktadır.

Kahve falında cam kırığı tükürmek gördüyseniz:

  • Kafanızın karşıcinsten birisi ile fazla meşgul olması yüzünden kendi konularınızla ilgilenemiyorsunuz.

Kahve falında cam kırıkları tükürmek emeklerinin boşa gideceğine, sürpriz olayların meydana geleceğine alamet etmektedir.

Kahve falında cam kırığı tükürmek güzel günler için yaşayacağına, çok büyük destek vereceğine ve zarara girmesine engel olacağına alamet eder.

Kahve falında cam tükürmek bir sebeple çok büyük sorunlar yaşayacağına, yapılan hatalar ve atılan yanlış adımlardan ötürü çok büyük zararlar edeceğine, hayatı boyunca pişmanlık duyacağına yorulur.

Kahve falında cam kırıkları üzerinde yürümek büyük kazançlar elde edeceğine ve çok huzurlu bir hayata sahip olacağına, işlerin gün geçtikçe daha kötüleşeceğine yorulmaktadır.

Kahve falında ağzında cam kırıkları olduğunu görmek zararlı bir alışkanlığın yakında bitirileceğine, verilen kararlar sayesinde kazancın sürekli artacağına, çaresizliğinin ve yalnızlığının da sonunun geleceğine alamet eder.

Kahve falında cam kırığını süpürmek faturalarının rahatlıkla ödeneceğine, herkesin istediği şeye kavuşacağına işaret etmektedir.

Kahve falında yerde kırık cam parçaları görmek anne baba dualarının alınması sebebiyle işlerin açılacağına, işlerin günden güne daha da kötüleşeceğine, rahatsızlık veren olaylarla karşılaşılacağına alamet etmektedir.

Kahve falında kırık cam parçaları toplamak kendisine bolluk, bereket ve başarı getirecek atılımlarda bulunacağına, maddi olarak da manevi olarak da kendisini tatmin ve memnun edecek kazanımlar elde edeceğine, ağız tadının ve keyfinin bozulacağına işaret eder.