Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında çalışan görmek

Kahve falında çalışan görmek eline geçen parayı yapacağı bir hata yüzünden girdiği bir işte batıracağına, beklemediği kadar büyük zararlar edeceğine, çıksa bile kendisini çok kötü hissedeceğine, ters giden durumların düzeleceğine, maddi konuların ferahlığa çıkacağına, sağlıkla ilgili olarak önemli bir sorunla karşı karşıya kalınacağına, eline geçen bütün fırsatları işi konusunda değerlendireceğine, ayağa kalkacağına, bazı sorunlarla uğraşılacağına, çok büyük üzüntüler yaşayacağına, bu durumdan kendisini kurtarmak için bir yol deneyeceğine işaret eder.

Kahve falında çalışan gördüyseniz:

  • Partnerinizin maddi durumunu ilgilendiren ani olaylar da söz konusu olabilir.

Kahve falında çamaşır makinesini çalıştırmak şansının da döneceğine, yaşadığı yokluğun biteceğine, mutluluğunun ve huzurunun çoğalacağına işaret etmektedir.

Kahve falında çalınan eşyanın bulunduğunu görmek işlerinin çok yolunda gideceğine, evlatlarının yüksek makamlara geleceğine işarettir.

Kahve falında çalınan eşyayı bulmak eğer bu durum başarılı olursa fal sahibi ile tanıdığı arasında çok büyük bir bağ kurulacağına ve çok büyük bir huzura erileceğine, sadece vakit kaybetmekle kalmayacağına aynı zamanda kafa karışıklığı yaşayacağına, geçim sıkıntısına düşeceğine rivayet etmektedir.

Kahve falında bıçaklanmaya çalıştığını görmek hem parasal hem ruhsal olarak zarara uğranacağına, kısa sürede evlat sahibi olacağına yorulmaktadır.

Kahve falında traktör çalıştırmak aile hayatının daha iyi bir hal alacağına, verilen sözlerin teker teker yerine getirileceğine, kazancın eskisine oranla daha da artacağına, sağlık sorunlarının ortadan kalkacağına, işlerin düzene gireceğine delalettir.

Kahve falında altını çalındığını görmek fırsatların çok iyi ve kazançlı bir şekilde değerlendirileceğine ve kırgınlıkların unutulacağına, böylece çalışmaları takip ve takdir edilecek kimse olacağına işaret etmektedir.

Kahve falında kıyafetlerinin çalındığını görmek kişinin artık rahat bir nefes alacak kadar iyi bir duruma geleceğine, hem yoklukla hem de sağlık sorunlarıyla mücadele etmek zorunda kalacağına alamet etmektedir.

Kahve falında malın çalınmasını görmek yaşanan sorunların tek tek çözüme ulaşacağına, falı kapatan kişinin artık kaderinin yüzüne güleceğine, yaşamının kendi istediği şekilde ilerlemeye başlayacağına yorulmaktadır.