Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında keçi ısırması görmek

Kahve falında keçi ısırması görmek sıkıntılara ve sorunlara göğüs gereceğine, maddi olarak zayıflayacağına, geri plana düşeceğine, sıkıntıların sevilen bir aile dostunun yardımı ile çözüme kavuşacağına, geçmişi arkada bırakarak önüne bakacağına, bazı araştırmalar yapılıp sorunun kaynağının bulunacağına, hemen ardından yeni bir kararla birlikte işlerin yoluna gireceğine, maddi durumunun ve imkânlarının çok daha iyi olacağına, kişinin alım gücünün yükseleceğine, malın ve paranın bir kısmının fakir fukaraya yardım için  harcanacağına yorulmaktadır.

Kahve falında keçi ısırması gördüyseniz:

  • Seyahatler ya da fiziksel aktiviteler esnasında dikkatli hareket etmenizde fayda var, sakarlıklara açıksınız.

Kahve falında keçi ısırması görmek kendini iyi ve şanslı hissedeceği kadar güzel bir dönem geçireceğine, çok büyük çalışmalar gerçekleştirip çok büyük ve helal kazançlar elde edeceğine işarettir.

Kahve falında dağ keçisi yakalamak mutlu başlayan bir birlikteliğin tartışmalı bir şekilde biteceğine, işlerinin hafifleyeceğine, hayatının yoluna girmeye başlayacağına delalet eder.

Kahve falında ala keçi görmek koyu sohbetler edeceğine, aile bireylerinden birinin sorununu çözeceğine delalettir.

Kahve falında keçi beslemek fal sahibinin hayatında çok büyük sıkıntılar göreceğine, paradan ve maldan ziyade insanlığa değer vereceğine, bilgili, görgülü ve kültürlü olacağına yorulur.

Kahve falında keçi idrarı görmek bir sebeple bu akrabası ile son kez konuşup aralarındaki ipleri koparacağına, eline geçen bütün sorunları hızlı bir şekilde çözüme kavuşturacağına alamet eder.

Kahve falında elik keçi görmek çok hayırlı ve kazançlı işlere gireceğine, insanlar tarafından daha büyük bir baskı göreceğine yorulmaktadır.

Kahve falında keçiyi kaybetmek kişinin istediği gibi ilerleyeceğine, onunla tabiri caizse sıkı bir dostluk kuracağına işarettir.

Kahve falında keçi almak ancak bu adımları ve yapılacak çalışmalar sonunda kazanılacak başarıyı ve kazancı kıskanan bir kişi tarafından işlerinin bozulmaya çalışıldığına, bu yüzden çok zor bir duruma düşecekken bu kişiyi yenilgiye uğratacağına, bir sebeple kendisine sıkıntı veren durumlardan kurtulması ve rahat hareket edebilmesi için bazı atılımlarda bulunacağına, bu atılımların kendisini çok sıkıntılı durumlardan kurtaracağına ve büyük bir değişim geçireceği bir döneme gireceğine delalettir.