Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında çorba görmek

Kahve falında çorba görmek refahının ve varlığının artacağına, bunların adeta kendisi için mucize sayılacağına, dargınlıkların ve kırgınlıkların sona ereceğine, yetimleri ve öksüzleri sevindireceğine, karşısına her zaman iyi kalpli insanların çıkacağına, düşmanlarını ve rakiplerini de kendisine ulaşamayacakları duruma getireceğine, çok büyük sevgi seline maruz kalınacağına ve ne zaman yardıma ihtiyacı olursa herkesin bir şekilde yardım edeceğine, kardeşlerden birinin canını sıkan bir olayın daha kötü bir hal alacağına rivayet etmektedir.

Kahve falında çorba gördüyseniz:

  • İkili ilişkileriniz için çaba sarf etmeniz gerekebilir.

Kahve falında kaşıkla çorba içmek aile hayatında çok üzücü olaylar ile karşılaşacağına, sevdiği kişilerden birinin hasta olması sebebiyle çok büyük üzüntüler yaşayacağına ve zor günler geçireceğine, eksik bulduğu yönlerini geliştireceğine işaret eder.

Kahve falında yeşil çorba görmek dertlerin ve sıkıntıların biteceğine, sorumluluklarının ve yükümlülüklerinin artacağına işaret etmektedir.

Kahve falında tarhana çorbası yemek yanlış hareketleri nedeni ile giderek yalnız kalacağına, eline geçen paranın hayatını bir hayli rahatlatacağına tabir olunur.

Kahve falında tarhana çorbası yapmak kötü düşüncelerinin ve sıkıntılarının da dağılacağına, kendisini güzelliklere, iyiliklere ve hayırlara götürecek doğru kapılara ulaşacağına rivayet eder.

Kahve falında taşan çorba görmek çileye, zahmete ve meşakkate düşeceğine, yaşadığı stresten kaynaklanan agresif tavırlarının da sevdiklerini üzeceğine delalettir.

Kahve falında tarhana çorbası pişirdiğini görmek çok büyük kazançlar elde edeceğine, zengin olacağı ve istediği gibi yaşayacağı bir döneme gireceğine, eline geçen imkânları çok daha iyi bir şekilde kullanarak başka insanlara örnek olacağına, çok büyük mutluluklar duyacağı ve epey kazanç sağlayacağı bir proje gerçekleştireceğine ve uzun zamandan beri hayal ettiği şeylere kısa süre içinde kavuşacağına işarettir.

Kahve falında ayranlı çorba yapmak kısa süre içinde karşılaşacağı sorunları kolay bir şekilde aşacağına, rahat bir döneme gireceğine, aile hayatında çok güzel gelişmeler yaşayacağına işaret eder.

Kahve falında çorbanın içinde saç görmek sevdiği kişilerden zarar göreceğine, sadece makamının değil kazancının da artacağına yorulmaktadır.