Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında çakıl görmek

Kahve falında çakıl görmek elinde bulunan imkânları kullanarak çok hayırlı projelere imza atacağına, bu projelerin büyük yöneticilerin dikkatini çekmesi ile çok üst mevkilerde kendisine yer bulacağına, bu sayede çok rahat edeceği bir döneme gireceğine, sorunlarını bu sayede çözeceğine, ailesinin çok seveceği hayırlı bir kısmet ile hayatını birleştireceğine ve çok daha huzurlu ve mutlu bir kişi olacağına, kişinin bu yeni düzene kendisini adapte etmekte zorlanacağına, insanları kıracağına, işsiz olarak geçen zamanların zararını çıkarmak için kendisini çok yoracağına, amaçlarına ve hedeflerine kavuşmak için engel tanımayacağına, hayalini kurduğu şeylere kısa bir zaman içinde kavuşacağına delalet eder.

Kahve falında çakıl gördüyseniz:

  • Belli konularda belli değişiklikler yapma gerekliliği kendini zorla hissettiriyor olabilir.

Kahve falında deniz kenarında çakıl taşı görmek kolaylık elde edeceğine, o kişiler ile bu sayede çok daha iyi zamanlar geçireceğine rivayet eder.

Kahve falında denizin içinde çakıl taşı görmek yaptığı çalışmalar ile insanlar arasında çok saygın bir yere kavuşacağına, sevdikleri ile mutlu bir geleceğe sahip olacağına alamet etmektedir.

Kahve falında çakıl taşı atmak kazancın günden güne düşeceğine, hastalığını yenmeyi başaracağına alamet eder.

Kahve falında çakıl taşında yürümek kendisini üzen durumlardan uzak kalıp, hayatın iyi yanlarına bakmaya çalışarak, daha pozitif biri olacağına, hayırlı kararlar verileceğine, bu kararlar sayesinde işlerin daha iyi bir hal alacağına rivayet eder.

Kahve falında küçük çakıl taşı görmek ancak sevdiği bir iki kişi dışında kimsenin yardımcı olmayacağına, kişinin motivasyonunu bozan kimselerin çıkacağına delalet etmektedir.

Kahve falında çakıl taşı görmek dertlerinin yakın bir zamanda biteceğine, sorunlarından kurtulup sevince kavuşacağına, büyük aksilikler yaşayacağına, çok üzüleceği ve kendisini sarsacak bazı olaylarla karşılaşacağına, bu sebeple maddi ve manevi olarak çok zarar göreceğine tabir olunur.

Kahve falında deniz kenarında çakıl taşları görmek işlerinin açılacağına ve çevresinin genişleyeceğine, endişe duyulan konuların kısa zamanda çözüleceğine yorulmaktadır.

Kahve falında mavi çakıl taşı görmek zeka ile istenilen mevkiye erişileceğine, hayattan yana yüzünün güleceğine delalettir.