Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında tanımadığın insanlarla tanışmak

Kahve falında tanımadığın insanlarla tanışmak umutlarını kıran ve yaşama karşı isteksiz yapan problemlerinden de kurtulmasını bileceğine, kazancının günden güne artacağına, bir sebeple epey üzüntü yaşayacağına, manevi olarak çok yıpranılacağına, çok büyük problemler ile karşılaşılacağına, ortaklık kurulmuş olan biri ile aranın açılacağına, yaşanan maddi problemlerin artacağına ve üzücü durumlara düşüleceğine, hane içinde tartışmaların başgöstereceğine, kariyerinin de zirvesine yükseleceğine, lüksünün ve sağlığının da baki olacağına işarettir.

Kahve falında tanımadığın insanlarla tanışmak gördüyseniz:

  • Karşınızdaki kişiye bir an önce duygularınızı açmanız gerekiyor.

Kahve falında tanımadığın insanlarla tanışmak zengin olunacak bir işe girileceğine, tartışmaların ve huzursuzlukların biteceğine rivayet etmektedir.

Kahve falında tanımadığın biriyle tanışmak herkes tarafından özenilecek bir ev hayatına kavuşacağına, eşiyle birlik, dayanışma ve sevgi içinde olacağına, işinin gücünün rast gideceğine, bir sebeple uzun sürecek bir sıkıntı içine düşüleceğine rivayet etmektedir.

Kahve falında tanımadığı bir erkekle tanışmak halinin iyi olduğuna, daha pozitif bir ruh haline sahip olunacağına işarettir.

Kahve falında tanımadığı biriyle tanışmak rakiplerine karşı üstünlük elde edeceğine böylece daha iyi noktalara gelmek için önündeki tüm engelleri de kaldırmayı başarmış olacağına, çok uzun bir zamandan yapmak istediği şeyleri yakın bir zaman içinde teker teker gerçekleştireceğine işarettir.

Kahve falında tanımadığın bir kızla tanışmak işlerinin, düzeninin ve hayatının da alt üst olacağına, kardeşler arasında uzun zamandan beri yaşanan büyük tartışmaların sonlanacağına, hayallerin hayırlı bir şekilde gerçekleşeceğine alamet etmektedir.

Kahve falında tanımadığın bir erkekle tanışmak karasızlık yaşayacağına, büyük sevinçler ve mutluluklar yaşayacağına delalet eder.

Kahve falında insanlarla tanışmak mesleki başarı yakalamak adına pek çok kursa katılacağına, şansının kendisinden yana olacağına ve kısmetlerinin hiç kesilmeyeceğine işarettir.

Kahve falında yeni bir insanla tanışmak elindeki diğer işleri de kaybedebileceğine, atılan adımların hayırlı haberleri ve kişileri beraberinde getireceğine yorulmaktadır.