Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında yanmış bacak görmek

Kahve falında yanmış bacak görmek sevdiği kişilerin uzun zamandan beri devam eden sorunlarının çözümü için yakın bir zaman içinde destek olacağına, hayırlı bazı çalışmalar gerçekleştirip büyük kazançlar elde edeceğine, kazancını başkalarıyla da paylaşacağına, eşine değerli hediyeler alacağına ve onu mutlu etmek için her türlü fedakarlığı göstereceğine, birçok iş fırsatı yakalanacağına, tüm sıkıntıların ve sorunların, giderileceğine, işlerin herkes tarafından alkışlanacağına, tüm ülkenin bahsedeceği çalışmalar gerçekleştirileceğine, kendisini birçok musibet ve sıkıntı ile uğraşmaktan ötürü çok yorgun hissedeceğine ve ortaya koymaya çalıştığı projelerin ve çalışmaların bazı kişiler tarafından baltalanacağına, istediği işleri yerine getirme fırsatına ve olanağına sahip olacağına rivayet etmektedir.

Kahve falında yanmış bacak gördüyseniz:

  • Evinizle veya ailenizle ilgili konulara hassasiyetle yaklaşmalısınız.

Kahve falında yanmış bacak görmek aile içinde bastırılması ve dışarıya sezdirilmemesini icap edecek bir gelişmenin yaşanacağına, insanların yolunu aydınlatacağına, onlara hocalık edeceğine işarettir.

Kahve falında ekmek yanması görmek bütünlük ve dayanışma içinde kalacağına, maddi anlamda zarar edeceğine, iş kaybı yaşayacağına delalettir.

Kahve falında yanmış ekmek yemek ağız tadına ve keyfe kavuşacağına, neredeyse bozulma noktasına gelmiş olan hayatını toparlayacağına yorulmaktadır.

Kahve falında yüzü yanmış birini görmek üstün başarılar alacağına bu sayede daha fazla gelir elde edeceğine, hiç beklenmedik şeyler yapacağına ve toplumda tabir yerindeyse baştan ayağa düşeceğine işarettir.

Kahve falında yanmamış sigara görmek elde edeceği hayırlı fırsatlar sayesinde rahata kavuşacağına deyim yerindeyse gün yüzü göreceğine, iş yaptığı kişiler ile çok güzel zamanlar geçireceğine delalettir.

Kahve falında sevgilisinin yanına gitmek güçlü ve dimdik şekilde ayakta duracağına, yeni bir işe girmek için üst düzey bir yetkiliden yardım isteneceğine alamet eder.

Kahve falında yangindan birini kurtarmak hayallerinin teker teker gerçekleşeceğine, sevdiği kişiler ile çok hayırlı ve güzel işlere imza atacağına delalet eder.

Kahve falında mezar yanması görmek ayrıca devlette önemli bir kademede görev alacağına, problemlerinin çözüleceğine, hayatına huzurun ve mutluluğun daim olacağına tabir olunur.