Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında anomalili bebek görmek

Kahve falında anomalili bebek görmek malında zulüm meydana gelmesine, sorunların kısa süre içinde biteceğine, sağlık sorunlarının başgöstereceğine, kırılan kalplerin tamir edilemeyeceğine ve bu yüzden çok üzütü duyulacağına, bir sebeple bazı tartışmalar yaşanacağına, karşılaşılan hayırlı bir kısmet ile dünyaevine girileceğine, sevinç ve mutluluk dolu günler yaşanacağına, hiçbir sorun yaşamayacağına, sorunlarının azalacağına, yatırılmış olan tüm parasının kar edeceğine, uzun zamandan beri rahatsız olduğu hastalıktan kurtulacağına ve yaşanan stres ve üzüntünün yakında sonuna gelineceğine, tartışma yaşayacağına işaret eder.

Kahve falında anomalili bebek gördüyseniz:

  • Yapacağınız ziyaretler veya seyahatler yaşam tarzınızda değişikliklere neden olabilir.

Kahve falında anomalili bebek görmek kendisine çok daha büyük bir mevki edindirecek başarılar alacağına, aile ve arkadaş çevresinde eksilmeler yaşanacağına işaret etmektedir.

Kahve falında bebeğin süt kustuğunu görmek manevi hayatınızdaki yükselmeye ve derinden gelen huzura, bunun kendisine ekonomik sıkıntılarından kurtulması için çare olacağına, bu sayede evine daha fazla rızkın cebine de daha büyük miktarlarda gelirin gireceğine yorulmaktadır.

Kahve falında çamurdan bebek görmek maddi olarak çok iyi adımlar atarak kazancının daha da artıracağına, istediği ve gerçekleştirmek için zaman kolladığı şeyleri kısa bir zaman içinde gerçekleştireceğine ve çok büyük mutluluk duyacağına tabir olunur.

Kahve falında hamileyken bebeğini görmek rahat ve sağlıklı bir döneme gireceğine, çok büyük bir mutluluğa ereceğine, gireceği bir işte çok sevdiği bir kişi ile bir ortaklık kuracağına, bekar kişiler için yıldırım nikahının söz konusu olacağına işarettir.

Kahve falında bebek alışverişi yapmak komşular tarafından kötülenileceğine, maddi ve manevi olarak büyük zararlar göreceğine bu durumlardan ötürü çok zor zamanlardan geçerek iflasın eşiğine geleceğine ancak eş, dost ve akrabalarından alacağı yardım sayesinde çok zor durumlardan kurtulacağına delalettir.

Kahve falında çamurlu bebek görmek bol kazanç getirecek bir işe girileceğine, sıkıntı yaratan kişilerin haneden ve aileden uzaklaştırılacağına, dinden de çıkmasına neden olacak işlere ortak olacağına işarettir.

Kahve falında bebek düşerken tutmak bazı sorunların aile bireyleri arasında tartışma yaratacağına, iş hayatı ile ilgili olarak kurulan bir ortaklıktan ötürü zarara uğranacağına, kalp kırıklığı ve hayal kırıklığı yaşanacağına ve sıkıntı çekileceğine, evi yoksa ev alacağına işaret etmektedir.

Kahve falında can çekişen bebek görmek atılacak adımın ardından herkesin tanıdığı ve çok sevdiği bir kişi olunacağına, hayata başka pencerelerden de bakmayı bileceğine delalettir.