Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında çiçek hediye edildiğini görmek

Kahve falında çiçek hediye edildiğini görmek kazanca kavuşacağına, arzularına, dileklerine ve de hayallerine kavuşacağına, kafaya koyduklarını yapma imkânına sahip olacağına ve yaşamdan beklentilerini elde edeceğine, çok hayırlı ve güzel haberler alacağına, kazancın ikiye katlanacağına, dünya malının çoğalacağına ve falı kapatan kişinin rahatlığa ereceğine, çok büyük maddi ve manevi zararlara uğrayacağına ve çok kötü günler geçireceğine, yaşadıkları sıkıntılardan kurtulmaları için destek olunacağına ve eğitim hayatında çok iyi bir noktaya gelineceğine, eşi ile dargın olmanın üzüntüsü ile falı kapatan kişinin kendisini başka işlere vereceğine ancak hiçbir şekilde verimli olamayacağına, ticaret yaptığı alanda atılıma geçeceğine yorulmaktadır.

Kahve falında çiçek hediye edildiğini gördüyseniz:

  • Anlatmak istediklerinizi tam düşünmeden konuşmamaya özen göstermelisiniz.

Kahve falında çiçek hediye edildiğini görmek sorunların ardı ardına geleceğine, yapılan hataların büyük belalar getireceğine, yapılan çalışmalardan ötürü büyük borçlar altına gireceğine ve sıkıntılı zamanlar yaşanacağına, zaaflarına kapılacağına delalet etmektedir.

Kahve falında birinden hediye çiçek almak alınacak üzücü bir haber yüzünden büyük bir motivasyon kaybına uğranacağına, atılan adımların yakın zaman içinde zarar getireceğine alamet eder.

Kahve falında beyaz çiçek hediye almak hiç istemediği sorunlarla karşılaşabileceğine, kişinin korkulardan, kuruntulardan, borçlardan, hastalıklardan ve huzursuzluktan uzak kalacağı bir hayatı olacağına rivayet etmektedir.

Kahve falında saksıda çiçek hediye almak zor gelebilecek bazı işleri kısa süre içinde sabırla ve azimle çalışarak zirveye çıkartacağına, hayırlı adımlar atılacağına delalettir.

Kahve falında hediye çiçek görmek atılan her adımla daha iyi bir insan olunacağına, mal varlığında kayıplar yaşayacağına işaret etmektedir.

Kahve falında saksıda çiçek hediye etmek güvendiği insanların gerçek yüzlerini göreceğine, pek çok fırsatı kaçıracağına inanılır.

Kahve falında saksı çiçeği hediye almak tüm isteklerinin kısa süre içinde gerçekleşeceğine, büyük başarılara imza atacağına alamet eder.

Kahve falında çiçek hediye etmek kendisine çok iyi bir hayat kurmak için yeni bir yola gireceğine, büyük bir üzüntü yaşayacağına delalettir.