Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında but eti görmek

Kahve falında but eti görmek helal ve geniş rızık elde edeceğine, muradına ereceğine ve deyim yerindeyse hayatının altın çağını yaşayacağına, isteklerini yerine getireceğine, dayanışmanın ve düzenin artacağına, kendisini üzen insanları hayatından çıkartacağına ve yaşanan üzücü olaylardan ötürü ortaya çıkan endişenin sona ereceğine, yenileceğine, şifa bulacağına, kısa sürede atılacak olan başarılı adımlar sayesinde işlerin her geçen gün daha iyi bir hal alacağına, uzun zamandan beri birlikte olunan kişi ile artık evlilik yoluna girileceğine, büyük bir umutsuzluk duyacağına rivayet etmektedir.

Kahve falında but eti gördüyseniz:

  • Kendinizi daha iyi ifade edebileceğiniz bir aydasınız.

Kahve falında but et görmek hem hayatının kurtulacağına, yakın bir zamanda evlat sahibi olacağına, hem kendisini hem aile bireylerini mutlu edecek bir karar vereceğine delalet etmektedir.

Kahve falında but eti görmek hayallerini gerçekleştirmek için büyük bir inançla savaşacağına, işlerinin yoluna gireceğine, sıkıntılarının zaman içinde ortadan kalkacağına inanılır.

Kahve falında et but görmek hafiflemiş ve mutlu hissedeceğine, yöneticilerinden ya da ortaklarından takdir göreceğine rivayet eder.

Kahve falında budist tapınağı görmek müjdeli ve güzel haberler alacağına, stresinin ve sıkıntılarının her geçen gün daha da artacağına, kendisini büyük bir boşluk içinde bulacağına ve kazancının ister istemez düşeceğine inanılır.

Kahve falında pişmiş tavuk budu görmek yaptığı çalışmaların kendisine çok hayır getirecek şekilde ilerleyeceğine, işlerinin kendisini çekemeyen insanlar tarafından baltalanacağına yorulmaktadır.

Kahve falında budanmış çiçek görmek kardeşlerle büyük bir işe girileceğine, çok büyük ve geri dönüşü olmayan hatalara düşeceğine delalet etmektedir.

Kahve falında kuzu budu görmek gözyaşının kuruyacağına, kişinin hayatına bolluğun, neşenin ve mutluluğun geleceğine, tüm umutlarını ve sermayesini bu işe bağlayacağına fakat emeline ulaşamayacağına yorulur.

Kahve falında ağaç budandığını görmek hazırlıksız girilen bir projede uyum sağlama döneminin aşılmasının ardından çok iyi işlere imza atılacağına, kendisini birçok musibet ve sıkıntı ile uğraşmaktan ötürü çok yorgun hissedeceğine tabir olunur.