Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında başkasının bebeğini emzirmek

Kahve falında başkasının bebeğini emzirmek çok rahat bir nefes alacağına, huzur ve mutluluk verici şeyler yaşayacağına, giden bir kişinin yakın zamanda geri döneceğine, zorlukları teker teker aşacağına, maddi açıdan çok büyük sıkıntılara girileceğine ve aile huzurunun da kaçacağına, işlerinin hızlı bir şekilde düzeleceğine, sevdiği ve çok istediği bir projeyi hayat geçirerek etrafındaki herkesin dikkatini çekeceğine, maddi durumda meydana gelen sorunların düzeleceğine ve var olan hastalıklara Allah’ın izni ile şifa bulunacağına işaret etmektedir.

Kahve falında başkasının bebeğini emzirmek gördüyseniz:

  • Ortaya çıkabilecek sorunlar hakkında hazırlıklı olmanızda fayda var.

Kahve falında karısının bebek emzirdiğini görmek işlerinin yoluna gireceğine, gün geçtikçe kendisine daha iyi bir yol çizeceğine, hayatın fal sahibine güleceğine, çok olumlu ve güzel gelişmeler ile karşılaşacağına, çok zor dönemlerin geçirileceğine, diğer taraftan iş hayatında çok büyük ve güzel gelişmeler yaşanacağına yorulur.

Kahve falında bebeği emzirdiğini görmek kazancının azalmayacağına, elini eteğini çektiği şeylerin kendisine umut verecek şekilde aşama kaydedeceğine delalettir.

Kahve falında yenidoğan bebeği emzirmek üstüste gelecek kötü haberler yüzünden işle ilgili adım atmaktan çekinileceği , kardeşlerden biri ile ilgili bir sorunun çözümü için önayak olunacağına ve aşkla ve mutlulukla dolu bir ömür geçirileceğine alamet etmektedir.

Kahve falında güzel erkek bebek emzirmek yaşanan maddi problemlerin artacağına, dünya malı edineceğine ve daha rahat bir yaşama kavuşacağına işarettir.

Kahve falında erkek bebek görüp emzirmek borçlarını ödeyip rahat bir nefes alacağına, kişinin adına ve ekmeğine leke sürmeyeceğine, hak yolundan ayrılmayacağına alamet eder.

Kahve falında biberonla bebek emzirmek uzun zamandır içinde bulunduğu parasal problemlerden yavaş yavaş kurtulacağına, para sahibi olacağına delalettir.

Kahve falında yeşil gözlü bebek emzirmek olaylı günler geçireceğine, hayırlı bir döneme girileceğine tabir olunur.

Kahve falında bir bebek emzirmek bir anda büyük fırsatlar elde edileceğine ve evlat sahibi olunacağına, dinin emirlerini hiçe sayacağına, kendini dünya yaşantısına fazlaca kaptıracağına ve günah işlemekten çekinmeyeceğine delalettir.