Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında kovan görmek

Kahve falında kovan görmek işlerinde başarı elde etmenin garantileşeceğine, işlerin eski haline döneceğine, daha şık mekanlarda eğleneceğine, kısmetlerinin hiçbir zaman kesilmeyeceğine ve şansının da kapanmayacağına, harama, yalana, hileye ve fesada başvurmayacağına, olumlu ve hayırlı gelişmelerle karşılaşacağına, kazancının yakın zaman içinde gitgide daha da azalacağına, çaresizliklerine ve çözümsüzlüklerine çareler ve çözümler bulacağına rivayet eder.

Kahve falında kovan gördüyseniz:

  • Hemen öz yetiniz olan ikna gücünüzü kullanın.

Kahve falında boş arı kovanı görmek sorunların yakın zaman içinde artacağına, uzun zamandan beri kurulan hayallerin teker teker biteceğine, ev halkından biri için bir kişi ile görüşüleceğine, hayallerin gerçeğe dönüştürüleceğine ve hiç olunmadığı kadar mutlu olunacağına işaret etmektedir.

Kahve falında kovanla arı görmek mesleğinde saygınlığının ve zaferlerinin de artacağına, sevilen bir kişi ile girilecek bir işte büyük başarı kazanılacağına, atılacak adımlar sayesinde herkes tarafından tanınan bir kişi olunacağına, zararların telafi edileceğine yorulmaktadır.

Kahve falında mermi kovanı görmek başarısızlığa düşeceğine, neşesini ve ağız tadını yitireceğine, mutsuz olacağına, başka kişilere kötülük yapmasın diye önüne geçeceğine rivayet eder.

Kahve falında kovanın içinde su görmek insan sevindireceğine, dua alacağına, ettiği duaların Allah katında kabul göreceğine alamet eder.

Kahve falında bir kovan arı görmek zenginlik sahibi olunacağına ve zararlı bir alışkanlığın terkedileceğine, herkesin çok sevdiği ve beğendiği biri olacağına, sıkıntıların ve sorunların sevilen kişilerden gelecek destekler sayesinde çözüm bulacağına, ruhen çok büyük bir gelişme yaşayacağına, aile bireylerinden birinin sorununu çözeceğine alamet eder.

Kahve falında kurşun kovanı görmek kazancının günden güne çok artacağına, plan ve projelerinin kendisi için hayır getireceğine işaret etmektedir.

Kahve falında arı kovanından bal çıkarmak büyük getirisi olan bir işte çok güzel çalışmalar gerçekleştirileceğine, kendisine olan güvenini ve yaşama karşı cesaretini yitireceğine rivayet eder.

Kahve falında kovanın içinde temiz su görmek hayallerini gerçekleştirmek için eline geçecek fırsatlara ve şansının yaver gideceğine, çok büyük yatırımlar gerçekleştirip yardıma muhtaç insanlara destek olacağına delalet etmektedir.