Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında bulanik denize girmek

Kahve falında bulanik denize girmek moralinin bozulacağına, çok büyük üzüntü duyacağı durumlar ile yüzleşmek zorunda kalacağına, uzun süreden beri üzerinde kafa yorulan ve dirsek çürütülen projelerin askıya alınacağına, musibetlerle karşılaşmayacağına, belalara denk gelmeyeceğine, rahatlatacağına ve manevi olarak güç vereceğine, ardından yeni bir işe gireceğine, yaşadığı sağlık sorununun tedavi edileceğine, yaşadığı bir hayal kırıklığını telafi edeceğine, dertlerinden ve sorunlarından kurtulacağına, haneye bolluk ve bereketin dolacağına, zorlukların ve tartışmaların aşılacağına işaret eder.

Kahve falında bulanik denize girmek gördüyseniz:

  • Çevrenize karşı çok fazla sızlanmanız iyi etki yapmıyor.

Kahve falında bulanik denize girmek hiçbir şeyin eksikliğin hissetmeyeceğine, sık sık alışverişe gidebileceğine, keyfi için bütçe ayırabileceğine ve rahat şekilde yaşayacağına, aklındaki her şeyi hayata geçirerek, insanlardan takdir toplayacağına alamet etmektedir.

Kahve falında bulanik denizde yüzmek yetimleri ve öksüzleri sevindireceğine, ruhlarına mevlit okutacağına, hayatının ve işlerinin alt üst olacağına alamet etmektedir.

Kahve falında biriyle denize girmek onlar hakkında nasıl da yanıldığını anlayacağına, iş yaşamında da aile ile ortaklı ticaret yapılacağına yorulur.

Kahve falında denize atla girmek hiçbir eksiğinin kalmayacağına, kalabalık bir eğlence mekânında keyifli ve zevkli vakit geçireceğine, varolan kötü durumların ortadan kaldırılacağına alamet eder.

Kahve falında sevdiğinle denize girmek çok büyük bir maddi zarara uğramasına rağmen işlerini iyi bir şekilde düzelteceğine, sıkıntıya düşeceğine delalettir.

Kahve falında denize girmek hatta gerekirse bu uğurda herkesi karşısına alarak yine her şeyi arkasında bırakmayı dahi göze alabileceğine, eğer iş ile ilgili olarak atılan adımlar doğru bir şekilde atılmaz ve iyi düşünülmezse özgürlüğün kaybedileceğine inanılır.

Kahve falında denizin içine girmek bir defa kesişen yollarının da bir daha asla ayrılmayacağına, çaresizleşeceğine yorulur.

Kahve falında deniz içine girmek yaptığı çalışmaların beklenenden daha fazla kazanç getireceğine, uzun süre kendini toparlayamayacağına alamet etmektedir.