Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında araba kullandığını görmek

Kahve falında araba kullandığını görmek ev sahibi olunacağına ve yeni elemanlar alınması suretiyle işlerin daha da büyütüleceğine, ayağa gelen fırsatların kaçırılacağına, kendisini daha iyi hissedeceği güzel bir döneme gireceğine, kurtuluşa kavuşacağına, tahmin edilenden daha büyük kazançlar elde edileceğine, maddi olarak çok kazanç elde edileceğine, sevilen kişiler ile mutlu olunacağına, hane halkı arasına nifak sokan bir kişinin varlığına ve sağlık sorunları ile uğraşmak zorunda kalınacağına, ticarette kendisi için hangisi daha isabetli olursa o kola yönleneceğine, dileklerin ve isteklerin gerçekleşeceğine delalet etmektedir.

Kahve falında araba kullandığını gördüyseniz:

  • Size yardım etmek isteyen dostlarınız uzaklaşma eğiliminde olabilirler.

Kahve falında sevdiğinin araba kullandığını görmek iş hayatında alınacak zaferler sayesinde rakiplerin geride bırakılacağına, kendisine sorun olarak aldığı şeyleri kısa zaman içinde düzelterek ortadan kaldıracağına rivayet etmektedir.

Kahve falında siyah lüks araba kullanmak kendisinin de bu duruma kırılacağına, sıkıntıların aşılacağına işaret etmektedir.

Kahve falında buzlu yolda araba kullanmak olguların ya da durumların da tehlike olmaktan çıkacağına, işlerinin büyüyeceğine ve çok iyi kişilerle iş ortaklıkları yapıp, onlar sayesinde borçlarından kurtulacağına işaret eder.

Kahve falında beyaz renkli araba kullanmak kırılmış olan özgüveninin toparlanacağına, bekârsa da evli bir kadınla birlikte olacağına delalet eder.

Kahve falında siyah araba kullanmak uzun süreden beri iş hayatında yaşanan maddi sıkıntıların biteceğine, herkesin sevdiği, saydığı ve tanıdığı biri olacağına alamet etmektedir.

Kahve falında kırmızı araba kullanmak daha güçlü bir hale geleceğine, çekilen sıkıntıların son bulacağına, rahat bir yaşama kavuşulacağına,  mutlu ve zengin bir kişi olunacağına ve çok hayırlı ve yüklü miktarda kazanç elde edileceğine alamet eder.

Kahve falında başka birinin araba kullandığını görmek zorluklarla geçen bir dönemin kısa süre içinde atlatılacağına, elinde bulunan mal ve mülk sayesinde kendisine çok güzel bir gelecek oluşturacağına tabir olunur.

Kahve falında otobanda araba kullanmak itibar kazanacağına ve insanlara yol göstereceğine, kendisine hayallerinde en büyük desteğin aile üyelerinden geleceğine işaret eder.