Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında kaynat görmek

Kahve falında kaynat görmek birçok sıkıntıya iyi geleceğine, isteklerinin, özlemlerinin ve arzularının gerçekleşeceğine, hayalini kurduğu şeylerin ayağına geleceğine, arzu ettiği mutlu yuvaya sahip olacağına, ticarette daha fazla kar elde edeceği alanlara yöneleceğine, kırılan kalplerin yakın zaman içinde tamir edileceğine, kişinin gerek bedenen, gerekse ruhsal olarak içine düştüğü hastalıkları atlatacağına, çok büyük sıkıntılar ve sorunlar yaşayacağına, sahip olduğu bolluğun ve zenginliğin azalacağına, ekmek teknesi olan işinin de her zaman çalışır halde olacağına inanılır.

Kahve falında kaynat gördüyseniz:

  • Gelişmelerin büyüsüne kapılan yakınlarının seni hızlı karar vermeye zorlamalarına kulak asmamalısın.

Kahve falında demlikte su kaynatmak hırsızlık ve arsızlık yapmayacağına, ekmeğine haram sürmeyeceğine, kötü duygu ve düşüncelere kapılmayacağına delalet eder.

Kahve falında su kaynayan kazan görmek onların yaralarına merhem olacağına, sorunlarının ve dertlerinin çözümü için bazı fırsatlar yaratacağına, sağlığı ile ilgili sorun yaşayan bir akrabasının tedavisini üstleneceğine, işlerinde önemli adımlar atacağına delalettir.

Kahve falında kaynıyla yatmak hiç beklenmedik bir anda yalnız kalınacağına, zor bir döneme gireceğine rivayet eder.

Kahve falında kaynayan yemek görmek üzüldüğü ve çok yıprandığı bir durumda kendisine uzanan bir el ile rahata ereceğine ve başarı kazanacağına, büyük bir çaba gösterilmesine rağmen sorunların sürekli artacağına rivayet eder.

Kahve falında kaynıyla evlenmek kısmet bolluğu yaşanacağına, gelecekte de darlık çekilmeyeceğine, malının ve parasının çoğalacağına, en yüklü borçlarının rahatlıkla ödeneceğine işaret etmektedir.

Kahve falında beyaz çamaşır kaynatmak kardeşlerden biri ile bir yola gidileceğine, kıskançlık yapan birinin haneden uzaklaştırılacağına, çalıştığı işte yüklü bir zam alınacağına delalet eder.

Kahve falında çaydanlıkta kaynayan su görmek şansın yaver gitmesi sayesinde heveslendiği her konuda başarılı olacağına, hanenizde bolluk ve bereketin artacağına yorulur.

Kahve falında kayıs yemek inancı kuvvetli kimselerle ahbaplık edeceğine, çalışmalarının ve projelerinin yakın bir zaman içinde büyük kazanç elde edeceğine alamet etmektedir.