Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında bombacı görmek

Kahve falında bombacı görmek sahip olmak istediği her şeye fazlasıyla sahip olacağına, çok etkili ve doğru kişiler ile tanışmasına vesile olacağına, verdiği sözleri yerine getiremeyeceğine, atılan adımlar sayesinde çok büyük başarılar ve kazançlar elde edileceğine, hayal edilen ve üzerinde çok düşünülen bir işin hayırlı gelişmelere vesile olacağına, başarısına engel olacak kimseleri de bertaraf edeceğine, bazı talihsizliklerin yaşanması, sorunların çıkması ve uğranılan ihanet yüzünden güvensizlik duyulması sebebi ile başarısız olunacağına, iş hayatındaki rakiplerinin de hep arkada kalacağına, hayırsız kişilerle irtibatın kesileceğine alamet eder.

Kahve falında bombacı gördüyseniz:

  • Bazı işler veya konular hakkında sizin yol haritanız veya kafanızda olabileceklere dahil düşünceler netleşmiş olsa bile, diğerleri, kendi bildikleri gibi davranmaya veya kendi bildikleri yoldan gitmeye niyetli olabilirler.

Kahve falında atom bombası görmek hayatındaki meselelere doğru açıdan bakmasıyla tüm sorunlarına kısa sürede çözüm bulacağına, huzursuz geçen bir dönemin son bulacağına delalet eder.

Kahve falında top bombası görmek moralini ve neşesini kaybedeceğine, kıskanılacak işleri ve güçlü karakteri ile herkesi kıskandıracak bir hayata sahip olacağına tabir olunur.

Kahve falında el bombası attığını görmek konforunun ve lüksünün yerinde olacağına, lüksünün ve rahatının yerinde olacağına alamet eder.

Kahve falında bombadan kaçmak üzüntüsüne ve sıkıntısına ortak olacağına, haneye giren küçük bir miktar para sayesinde derin bir nefes alınacağına ve devamının da geleceğine yorulur.

Kahve falında bombalardan kaçmak çocuklarının hayırlı ve vefalı kişiler olacağına, para sıkıntısı olmadan, istediği her şeyi kısa zamanda elde edeceğine, gerçekleştirmek istediği projeleri bu sayede gerçekleştireceğine işaret eder.

Kahve falında şehrin bombalandığını görmek mesleğinde başarı ve zafer elde edeceğine, iyiliklerden yüz çevirmeye tabir olunur.

Kahve falında bombalandığını görmek yakın bir zamanda kendi işini kurmak için harekete geçeceğine, hayal ettiği herşeye bu dönem içinde yavaş yavaş kavuşacağına, içine kapanacağına, insan içine çıkmak istemeyeceğine işarettir.

Kahve falında uçakla bombalanmak içindeki sıkıntıdan, kuruntudan ve korkudan kurtulacağına, rahat edeceğine, rahatının ve konforunu da yerinde olacağına delalet etmektedir.