Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında arkadaşlarını öpüşürken görmek

Kahve falında arkadaşlarını öpüşürken görmek uzun zamandır üzerinde çalışılan bir projenin hayata geçirileceğine ve mal mülk sahibi olunacağına, kendisine yeni bir hayat düzeni kuracağına ve bu düzende yeni insanlara da yer vermeyeceğine, gülmek suretiyle şifa bulacağına, çok büyük ve güzel çalışmalara imza atılacağına, uzun zamandan beri yaşanan üzücü olayların mutlu sona bağlanacağına ve sağlıklı bir hayat sürüleceğine, aile bireyleri arasında tartışmalar ve kırgınlıklar yaşanacağına, büyük yatırımlar gerçekleştirileceğine ve elde edilen kazançlar sayesinde bir işe sahip olunacağına, yaşamının ve işlerinin düzene gireceğine delalet etmektedir.

Kahve falında arkadaşlarını öpüşürken gördüyseniz:

  • Eski deneyimlerinizin faydasını göreceksiniz.

Kahve falında arkadaşına tuz vermek büyük ve önemli bir kimse olacağına, sıkıntılarından ve sorunlarından yakın zaman içinde kurtulacağına işarettir.

Kahve falında arkadaşını gülerek görmek bol kazanç elde edileceğine, geçim derdi yaşamayacağına, zorluk ve yoklukla karşılaşmayacağına, tam aksine rızkının sürekli olarak genişleyeceğine inanılır.

Kahve falında hamile olan arkadaşı görmek maddi ve manevi zararların sona ereceğine, bununla kalmayarak iflas edeceğine rivayet eder.

Kahve falında sınıf arkadaşı görmek birçok insandan çok güzel takdirler alınacağına ve üst mevkilerde yer alınacak bir iş teklifi geleceğine, yaptığı çalışmaları kısa bir zaman içinde çok büyük bir zarar yüzünden iptal edeceğine işarettir.

Kahve falında arkadaşının yeni eve taşındığını görmek aile bireyleri ile çok mutlu olacağına ve aile içinde büyük sevinç yaşayacağına, ortaya koyacağı çalışmalardan eline geçecek kazançlar sayesinde epey rahat edeceğine rivayet etmektedir.

Kahve falında bir arkadaşın düştüğünü görmek çalışmalarının ve projelerinin de daha çok insana ulaşacağına, yaşamındaki her şeyin tamamen farklılaşacağına alamet eder.

Kahve falında arkadaşının trafik kazası yaptığını görmek dileklerine ve hayallerine kavuşacağına, yaptığı işlerde eline geçen paranın artması sayesinde çok büyük bir zenginliğe kavuşacağına rivayet eder.

Kahve falında arkadaşını işerken görmek Kuran hafızı olmaya yorumlanan fal, kişinin ehli sünnete dikkat ettiğine ve hayatını İslami kurallara uygun yaşadığına, ailesine verdiği değeri her zaman gösterdiği gibi, sorumluluklarından da asla kaçmayacağına, fakat bu durumların kişiyi hayata küstürmek yerine bileyleyeceğine işaret etmektedir.