Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında koyunu öldürmek

Kahve falında koyunu öldürmek içinde bulunduğu sağlıksız ruh halinden ve bedenindeki ağrılarından kurtulacağına böylece geleceği iyi ve hayırlı durum için Allah’a şükredeceğine, zamanı doğru şekilde değil, gereksiz yere harcamak nedeni ile bir süre sonra maddi zorluklar yaşanacağına, bereketin ve verimin çoğalacağına, maddi olarak sorun yaşayan kişilere iş vereceğine, gençlerin ve çocukların okuması için yardımcı olacağına, kısmetlerinin bolluğu ile elinin daralmayacağına, elindeki herşeyi kaybedeceğine, başının ağrıyacağına, gelirinin eksileceğine, büyük sorunlara ve sıkıntılara sebep olacağına, vurdumduymaz bir kişi olduğu için büyük zarar vereceğine işarettir.

Kahve falında koyunu öldürmek gördüyseniz:

  • Bazı konularda başarı şansınızı sorgulayabilir veya belli girişimlerde bulunmanın doğru olup olmayacağına kafa yorabilirsiniz.

Kahve falında koyunların öldüğünü görmek maddi açıdan çok hayırlı ve güzel projeler gerçekleştirileceğine, hayatının istediği gibi yürüyeceğine delalettir.

Kahve falında koyunu öldürmek iş hayatı ile ilgili olarak kurulan bir ortaklıktan ötürü zarara uğranacağına, yaradanın bu şansı kendisine vereceğine ve kişinin aynı zamanda onun pek çok lütufları ile karşılaşacağına rivayet eder.

Kahve falında koyun sürüsünün öldüğünü görmek insanlarla uyumunun artacağına, anlaşmazlıkların, kinin ve nefretin son bulacağına, insanlarla muhabbetinin koyulaşacağına, ağız tadının yerine geleceğine, kariyerinin de zirvesine yükseleceğine işaret eder.

Kahve falında koyunun öldüğünü görmek gerçekleştirmek istediğiniz arzularınızla ilgili gerekli potansiyelin olduğuna, ev ahalisinden birisine yapılan bir kötülüğün bertaraf edileceğine rivayet eder.

Kahve falında koyun ve köpek görmek çok büyük sorunları kısa sürede ortadan kaldırmasına çok yarayacağına, endişelerin yerini mutluluğun alacağına, işlerin yoluna girip çok büyük miktarlarda para kazandırmaya başlayacağına, yaşanan sorunların tek tek çözüme ulaşacağına, sıkıntıların sona ereceğine işarettir.

Kahve falında koyun kılı görmek kırgınlıkların sona ereceğine ve yoksul ve gariban kişilere yardımcı olunması sayesinde bol bol hayır duası alınacağına, huzurlu ve mutluluk verici bir birliktelik yaşanacağına delalet eder.

Kahve falında ayakları bağlı koyun görmek daha sonra utanıp yüzünün kızaracağına, büyük sıkıntılar yaşayacağına yorulmaktadır.

Kahve falında koyun kesmeye çalışmak falı kapatan kişinin bu arkadaşının yardımına koşacağına, aile bireyleri ile mutlu bir hayata sahip olunacağına delalettir.