Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında bebeğin görmek

Kahve falında bebeğin görmek iş hayatının çok sorunlu bir hal alacağına, içine düştüğü sıkıntılardan kısa bir zaman içinde herhangi bir sorun yaşamadan kurtulacağına, başarılar sayesinde insanlar ile büyük işlere girileceğine, bu işlerden çok hayırlı ve huzurlu bir hayata girileceğine ve bir ömür boyu mutlu ve huzurlu olunacağına, bir sebeple her geçen gün daha büyük bir üzüntüye düşüleceğine, aile hayatı içinde ortaya çıkan dertlerin kısa zaman içinde biteceğine, çeşitli nedenlerden ötürü ayrılık yaşayanların kavuşacağına, işlerinin hafifleyeceğine, maddi imkanlarının çoğalacağına, sonunda maddi zarara gireceğine, sıkıntı yaşadığı zamanlarda hep bir çıkış yolu bulacağına, bu özellikleri yüzünden etrafındaki insanlar tarafından kıskanılacağına ve kötüleneceğine işaret eder.

Kahve falında bebeğin gördüyseniz:

  • Değişimden korkmayın.

Kahve falında kendi çocuğunun bebekliğini görmek tersliklerin yoluna gireceğine, iş ile ilgili tüm sıkıntıların ve sorunların çözüme kavuşacağına alamet eder.

Kahve falında bebeğini terk etmek darp edileceğine, her nimetin lezzetine varacağına, her güzelliği yaşama fırsatına nail olacağına ve Allah’ın lütuflarına ereceğine alamet eder.

Kahve falında kendini bebek doğururken görmek sorunlarının ve sıkıntılarının çözümüne katkıda bulunacağına, kısmetinin ve şansının da açılması sayesinde her arzusunun yerine geleceğine tabir olunur.

Kahve falında tuvalette bebek görmek kalabalık günler geçirileceğine, işlerin zarar getirecek bir hal alacağına, büyük sıkıntılar ve sorunlar yaşanacağına, yapılan hatanın düzeltilmesi için çok uğraşılmasına rağmen bir türlü düzelmeyeceğine alamet eder.

Kahve falında erkek bebeği olacağını görmek kişinin çok istediği bir dileğinden vazgeçerek, kendisini bambaşka bir yola sevk edeceğine, gerek maddi gerek manevi anlamda zarara ve ziyana uğrayacağına alamet etmektedir.

Kahve falında yüzü olmayan bebek görmek huzur dolu günler geçireceğine, çok hayırlı ve güzel kısmetler ile karşılaşacağına işaret etmektedir.

Kahve falında bebeğin burnunu silmek kendisini yıpratacak ve erken yaşta yaşlandıracak hiçbir sorunun olmayacağına, heveslerin söneceğine işaret etmektedir.

Kahve falında yakınının bebek düşürdüğünü görmek çok hayırlı ve güzel işlerde çalışacağına, sıkıntı yaratan bir kişinin haneden uzaklaştırılacağına, girilmiş olan bir davadan kazanmış bir şekilde çıkılacağına, işlerin kendiliğinden açılacağına ve problemlerin birbiri ardına patlak vereceğine alamet eder.